BebeĞİm Gel Artik

Canımm allah herşeyin hayırlısını versin bu şekilde kendinizi üzmekten başka bir şey yapmıyorsunuz.Eminimki sizler bilinçli kişilersiniz.Her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır diye düşünün vericeğim örnek ne kadar doğru olur bilemiyorum amaa bak günlerdir şehitlerimiz için gözyaşları döküyoruz.Vuranda vurulanda en nihayetinde evlat değilmi binlerce kişinin evine ateş düştü rabbim bizleri bu ateşle sınamasın.Varsın evladımız olmasın.Allah çok büyüktür vardır elbet bir bildiği bir karıncaya can veren rabbim bizlere vermiyorsa ben buna isyan etmez şükrederim.Bu arada bende 20 senelik evliyim ve bende çok istediğim halde evlat sahibi olamadım şimdi düşününce yazık diyorum yıllarca döktüğüm gözyaşlarına ettiğim isyanlara yazık
Kendinizi toparlayın bende bayramda gelen olmayacak öldüğüm zaman başımda kuran okuyan olmayacak diye çok hırpaladım kendimi ama hepsi beyhude evladım olupda hayırsız olacaksa veya şehit vereceksem ben bu acıyı bana yaşatmayacak rabbime binlerce şükrederim..
Lütfen üzülmeyin allah büyük hepinizin gönlüne göre versin nerde bebek hasreri çeken varsa hasretiniz hayırlısı ile bitsin inşallah...

merhaba ben zeynep benımde bebeğim olmuyodu 5.sene rabbım nasıp etti tupbebek.bu bizim imtahanımız rabbım kımını kocasıyla kımını evladıyla kımınıde evlat hasretıyle imtihan edıyo buda bizim imtahanımız isyan asla etmeyın rabbım hepınıze nasip etsin bukonuda yardımcı olusam sevınırım.demekkı vaktı varmış daha deyın doktorunuzu ıyı secın

Geri