Bebekler için ilginç beşikler farklı sitillerde beşik modelleri

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
Sevgili anne ve anne adayı olan melekler yada benim gibi anne olmayı bekleyenler ::hamileyim:sizler için değişik tasarımlı beşik modellerini paylaşmak istedim. Burada yer alan beşikleri homify.com.tr adresinden araklıyorum arkadaşlarım isteyen olursa bu adrese girerek ki yazının sonunda da sizlere vereceğim adresini buradan temin edebilirsiniz. Ben incelemeye başlıyorum beşikleri.

Umarım Rabbim bu beşikleri dolduracak hayırlı evlatlar nasip eder isteyen tüm annelere zira sitemizdeki gebelik bölümünden bir çok anne özellikle de hamilelik için gün sayan ya da planlı plansız bebek isteyen bir çok hemcinsimiz yazıyor.

degisik-ahsap-besik-modelleri-png.84386 Bebekler için ilginç beşikler farklı sitillerde beşik modelleri Melekler Mekanı Forum

Resim:www.homify.com.tr adresinden alınmıştır.

burada beşik için kahve tonlarda ahşap kullanılmış hemen altında bulunan ayaklardan hareket kabiliyetinin olduğunu anlayabiliyoruz. Yine en alt bölümden yukarı doğru baktığmızda aynı zamanda sallanamadığnı da anlayabiliyorum sizede de net olarak bir fikir yok. Bu adresini verdiğim siteden bunu inceleyebilirsiniz kızlar.

Yine bu siteden beyaz bir beşik inceliyoruz. Geçmişten bir esinti taşıyor yaramaz çocuklar için az bir şey büyülenler için sıkıntı yaratacak bir beşik zira bundan bizim sıpagettiler kendisini aşağıya atar. Sallanabilmesi gerçekten güzel olmuş ahşap ve gerçekten de ilginç bir beşik modeli diyebiliriz. Yine aynı siteden inceleyip bakabilirsiniz kızlar.

minimal-stil-sallanan-besik-modeli-png.84387 Bebekler için ilginç beşikler farklı sitillerde beşik modelleri Melekler Mekanı Forum

Resim: https://www.homify.com.tr/yeni_fikirler/143229/farkli-stillerde-bebek-besikleri-modelleri adresinden alındı inceleyerek dilerseniz fiyat talep ederek satın da alabilirsiniz. Moises Nido Cucosbaby diye geçiyor bilginiz olsun.
 
Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
3. resimdeki gibi beşik isterdim hem ben yatayım hem bebek :) ama bunun için sanırm biraz paraya kıymak laızm
 
N

nilayss

Yeni Üye
Üye
ya allahım ben nie araştırmadım ki bizimkine beşik almadan :( erken doğum böyle bişi..... :( Çok güzel bunlarrr
 
S

seyda87

Yeni Üye
Üye
ay şeklinde olanı çok beğendim hatta eşimle öyle bir beşik yaptırmak istiyoruz
 
C

cananyakut

Üye
Üye
4. resime bayıldım keşke satan bir site ya da mağaza olsa da alabilsek :)
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Koni güncellenerek değişik sitilde iki adet beşik eklemesi yapılmıştır. Sevgiler kızlar.
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
T Bebek Bekleyen Anneler Forumu 0
nsnbaby Bebek Bekleyen Anneler Forumu 1

Üst