Bekaret parmakla gider mi bozulur mu ?

• Konbuyu başlatan mikimagus
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tamam da tam açıklama yapmamışsınız mastürbasyonu parmağınızı vajinanızın içine sokarak mı yaptınız tam nasıl oldu anlatır mısınız ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Masturbasyon sırasında vajina içine parmak veya yabancı bir cisim girmedi ise Sadece klitorise baskı uygulanması ile bekaret bozulmaz. Ancak masturbasyon sert yapıldıysa bekaret zarar görebilir. Bu durumda da bekaret muayenesi yaptırarak şüphenizi giderebilirsiniz.

M

mikimagus

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Tamam da tam açıklama yapmamışsınız mastürbasyonu parmağınızı vajinanızın içine sokarak mı yaptınız tam nasıl oldu anlatır mısınız ?
vajina içine parmağımı sokarak yaptım

M

mikimagus

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Masturbasyon sırasında vajina içine parmak veya yabancı bir cisim girmedi ise Sadece klitorise baskı uygulanması ile bekaret bozulmaz. Ancak masturbasyon sert yapıldıysa bekaret zarar görebilir. Bu durumda da bekaret muayenesi yaptırarak şüphenizi giderebilirsiniz.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
mikimagus' Alıntı:
Bekaretiniz zarar görmüş olabilir. Bir kadın doğum uzmanına görünerek bekaret muayenesi yaptırabilirsiniz.

M

mikimagus

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Bekaretiniz zarar görmüş olabilir. Bir kadın doğum uzmanına görünerek bekaret muayenesi yaptırabilirsiniz.
eğer tamamen bozulduysa bir daha kan gelmez değil mi çok teşekkür ederim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bu sizin bekaretinizin şekli ile alakalı tamamiyle bozulmamış olabilir de ... Dediğim gibi bekaret muayenesi olun.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
H Cinsellik Mekanı 2
Uzman SühaN Cinsellik Mekanı 1