Beta hcg 6168 çıktı bilgi verirmisiniz

Sevcanulaş24

Yeni Üye
Üye
Beta hcg 6168 çıktı bilgi verirmisiniz
İyi günler kızlar sat 3 mayıs
Ben 5 haziranda test yaptırdım beta hcg 6168 çıktı değer nasıl sizce

Yok normal hamile kaldım hatta süpriz oldu
En kısa zaman da doktorunuz da rutin muayene olmanızı tavsiye ederim Dğerlerin çok yüksek çıkmasının nedenleri arasın da mol gebelik(kimyasal gebelik, ikiz gebelik gibi durumlar söz konusu olabilir. Ama böyle değerlerin çok yüksek çıkıp da ikiz gebelik gözü ile bakılan bazı gebeliklerde de tek gebelik çıkabiliyor bunu öğrenmenin en iyi yolu doktor muayenesinden geçecektir.

En kısa zaman da doktorunuz da rutin muayene olmanızı tavsiye ederim Dğerlerin çok yüksek çıkmasının nedenleri arasın da mol gebelik(kimyasal gebelik, ikiz gebelik gibi durumlar söz konusu olabilir. Ama böyle değerlerin çok yüksek çıkıp da ikiz gebelik gözü ile bakılan bazı gebeliklerde de tek gebelik çıkabiliyor bunu öğrenmenin en iyi yolu doktor muayenesinden geçecektir.
Doktor randevum 19unda o zamana kadar bi sıkıntı çıkmaz herhalde değilmi yoksa randevuyu yakın tarihe mi almaya çalışayım

İyi günler kızlar sat 3 mayıs
Ben 5 haziranda test yaptırdım beta hcg 6168 çıktı değer nasıl sizce

Merhaba, tek değerle gebeliğin seyri hakkın da değerlendirme yapmak yanlış ve yanıltıcıdır. Lütfen hekim kontrolünde olun. Hekim bir kaç defa daha hcg testi isteyecek ve son adet tarihiniz+ usg muayenesini birlikte değerlendirerek durumunuz hakkında bilgi verecektir. Doktor randevunuzu daha erkene çekmenizi öneriyorum..

Geri