Beta hcg sonradan yükselir mi 1.20 çıktı Gebelik olmaz dimi

• Konbuyu başlatan Adasu978111
A

Adasu978111

Forum Okuru
Merhaba arkadaşlar ya ben dün bir kan testi yaptm değerler 1.20 çıktı doktorun dediğine göre büyük ihtimalle kistmiş ama kadın doğumcuya görünmem lazmms ve pko ben de olduğu için de adet düzensizliği olduğu için de adetimin kaç gün geçtiği için bilemedim o yüzden 3 4 gün sonra tekrar denesem bu değerler yuksek çıkar mı

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Eğer ki adetiniz geçti ise ve ona göre test yaptıysanız sonradan malesef bu değer yükselmez. Bu değerler; gebelik belirtilerini hissettiğiniz de ve misal regl olmanıza 10 gün kala ya da bir hafta kala beta hcg testi yaptırmış iseniz yani erken test yapmışsanız yükselir. Ama normal belirtileri hissettiniz ya da hissetmediniz test yaptırdınız diyelim zamanında malesef sonradan yükselmeyecektir. Hamile değilsiniz.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Adasu978111' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ya ben dün bir kan testi yaptm değerler 1.20 çıktı doktorun dediğine göre büyük ihtimalle kistmiş ama kadın doğumcuya görünmem lazmms ve pko ben de olduğu için de adet düzensizliği olduğu için de adetimin kaç gün geçtiği için bilemedim o yüzden 3 4 gün sonra tekrar denesem bu değerler yuksek çıkar mı
Lütfen soru tekrarı yapmayın . Sorunuzu daha önce yanıtladık . Hangi bölümden soruyorsanız o bölümü takip edin.

Adetim 2 gün geçti Gebelik olabilirmi

X

Xxxm

Forum Okuru
Kan değerinde 0.597 cıktı bu ne demek adetim biteli bi hafta oldu yükselir mi değer

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Xxxm' Alıntı:
Kan değerinde 0.597 cıktı bu ne demek adetim biteli bi hafta oldu yükselir mi değer
Adet olmuşsunuz gebe değilsiniz niye değerin yükselmesini bekliyorsunuz ?

?

Forum Okuru
Adetim 5 gun. Gecmisti kan testi yapildi 1.20 cikti ve suan 15 gun oldu hala adet olmadim tekrar gitmem gerekmi acaba doktora?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
****' Alıntı:
Adetim 5 gun. Gecmisti kan testi yapildi 1.20 cikti ve suan 15 gun oldu hala adet olmadim tekrar gitmem gerekmi acaba doktora?
Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Geç döllenme söz konusu olabilir. Hcg testini tekrar yapmanızı ve gecikmenizin nedenini öğrenmek için hekime görünmenizi öneriyorum. Yapılacak muayene ve hormon tetkitleri ile adet gecikmenizin nedeni anlaşılacaktır.

B

BJK1903xxx

Forum Okuru
Merhaba 8 temmuz da kan verdim 0.27 çıktı bthcg 10 temmuzda kanamam oldu 11 temmuzda yine kan verdim 1.27 çıktı kanama 2 gün sürdü durum nedir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre hamilelik söz konusu değildir

D

Do1903

Forum Okuru
Merhaba benim adetime 10 gün var dün kan testi yaptırdım 1.20 çıktı yükselirmi acaba

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Do1903' Alıntı:
Merhaba benim adetime 10 gün var dün kan testi yaptırdım 1.20 çıktı yükselirmi acaba
Gebelik söz konusu olursa değer yükselir. Testi çok erken yapmışsınız.. Adetinizde gecikme olursa testi tekrar yapın.

N

...name

Forum Okuru
benim adetime 8 gun war bugün test yaptırdım 1.20 çıktı sizce yukselirmi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
...name' Alıntı:
benim adetime 8 gun war bugün test yaptırdım 1.20 çıktı sizce yukselirmi
Gebelik testini çok erken yapmışsınız , döneminizde gecikme olursa tekrar yapın. Gebelik söz konusu olursa değer elbetteki artacaktır.

D

Duamsana

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Eğer ki adetiniz geçti ise ve ona göre test yaptıysanız sonradan malesef bu değer yükselmez. Bu değerler; gebelik belirtilerini hissettiğiniz de ve misal regl olmanıza 10 gün kala ya da bir hafta kala beta hcg testi yaptırmış iseniz yani erken test yapmışsanız yükselir. Ama normal belirtileri hissettiniz ya da hissetmediniz test yaptırdınız diyelim zamanında malesef sonradan yükselmeyecektir. Hamile değilsiniz.
Mrb benim adetime 5 kala az önce test yaptm 1.20 çıktı sizce adetime kadar yükselirmi birde daha önceki aylarda aynı testi yaptığımda hep 0.100 çıkardı.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Duamsana' Alıntı:
Mrb benim adetime 5 kala az önce test yaptm 1.20 çıktı sizce adetime kadar yükselirmi birde daha önceki aylarda aynı testi yaptığımda hep 0.100 çıkardı.
Gebelik söz konusu olursa hcg değeri elbetteki artacaktır, adet döneminizde gecikme olursa hcg testini tekrar yapın .

B

Birümit

Forum Okuru
Uzman SühaN' Alıntı:
Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre hamilelik söz konusu değildir
Kızlarr bugün kan tahlili yaptırdım 1.20 çıktı sonuç ama bat aya 8gün var daha.çok bel ağrım ve kasık ağrım karın şişkinliğim olduğu için gitmiştim ama negatif değer artarmı acaba daha günüme var..doktor ultrasyonla baktı solda kitle var dedi korkuttu beniböyle olan varmıydı değeri sonradan yükselen oldumu bilgili arkadaşlar lütfen bakarmısınız

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ya zaten adetime 8 gün var diyorsunuz erken yapmışsınız testi sizin durumunuzda tabiki yükselme olabilir daha var çünkü bat tarihinize bunun için bence bekleyin ve adet olmaz iseniz bir kez daha test yapın lütfen.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
E Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 2
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1