Beta hcg sonucum 6.4 lütfen yardım edin

T

testsonucum ne

Forum Okuru
Beta hcg sonuçlarına göre hamilelikle ilgili sorularım var arkadaşlarım. Benim bhcg sonucum 6.4 çıktı doktor bişi söylemedi bi hafta sonra gel dedi bana acaba bu sonuca göre sizler birşeyler diyebilirmisiniz.

Bu sonuca göre hamileliğim var mı yok mu kızlar neye dikkat etmem gerekiyor. Tabiki hamilelik varsa bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi lütfen. hadi bekliyorum kızlar yardım edin bana

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ,

8 ve üstü değer gebelik olarak kabul edilir. Sizin değeriniz şüpheli. Hekiminiz bu yüzden emin olmak adına testi tekrar yapıcak.Hcg değerleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz

Gebelik İçin Beta HCG Değeri Kaç Olmalı?

P

Pıniiiii

Yeni Üye
Üye
testsonucum ne' Alıntı:
Beta hcg sonuçlarına göre hamilelikle ilgili sorularım var arkadaşlarım. Benim bhcg sonucum 6.4 çıktı doktor bişi söylemedi bi hafta sonra gel dedi bana acaba bu sonuca göre sizler birşeyler diyebilirmisiniz.
Acaba sonucunu ne oldu
Bu sonuca göre hamileliğim var mı yok mu kızlar neye dikkat etmem gerekiyor. Tabiki hamilelik varsa bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi lütfen. hadi bekliyorum kızlar yardım edin bana

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu sonuca göre yüzde ellinin üzerinde hamilelik var görünüyor hayırlı olsun :D:D

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
E Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 2
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1