Bi köşede benim olsun ..

ne zmn gelcek yavrum izine ? dayanabildiğiniz kadar dayanın olabildğince geç gelsin kalan şafaklar az olursa daha çabuk geçer tecrübe konuşuyor :789:
Beklemedeyim şuan 2. biraz daha geç olcak... sadece zaman geçsin bitsin istiyorum gelsin istiyorum .. Bitecek inanıyorummm ...

sana böyle uzakken seni bir daha sevdim yanına dönebilsem bir daha dönmezdim..:hıms:
evet, sevgili sevgililere özellikle birbirinden uzakta olanlara önerin nedir sayın minikküçük :) mesela bu yüzden kavga edenler için :D ben ki; seviyosunuz madem mesafelerin ne önemi var sorusunun karşılığı olarak öyle değil işte o işler cevabını almaktan sıkılan biri olarak sizlerinde fikrini almak isterim :D uzakta olduğu için özlersin, özlemle beraber sevgisi daha da artmaz mı insanın, daha da kıymete binmez mi,senin için meğer ne kadar değerliymiş anlamaz mı insan? sonra anılar hatıralar..onunla geçirilen güzel günler.. onunla geçirilecek daha güzel günlerin hayali :) aaahhh ahhhhhh :) :utan:

evet, sevgili sevgililere özellikle birbirinden uzakta olanlara önerin nedir sayın minikküçük :) mesela bu yüzden kavga edenler için :D ben ki; seviyosunuz madem mesafelerin ne önemi var sorusunun karşılığı olarak öyle değil işte o işler cevabını almaktan sıkılan biri olarak sizlerinde fikrini almak isterim :D uzakta olduğu için özlersin, özlemle beraber sevgisi daha da artmaz mı insanın, daha da kıymete binmez mi,senin için meğer ne kadar değerliymiş anlamaz mı insan? sonra anılar hatıralar..onunla geçirilen güzel günler.. onunla geçirilecek daha güzel günlerin hayali :) aaahhh ahhhhhh :) :utan:

öncelikle neden ayrı kaldığına bağlı bu durum.askerdemi yoksa şehir dışındamı yaşıyo.yada şehir dışına okumayamı gitti? askerdeyse birbirine tamamen dahada bağlanıyosun en azından bizimki öyle oldu.eğer şehir dışında yaşıyosa zaten bunu göze alarak çıkmaya başlamışsın demektir o yüzden mızmızlanma hakkı yok kimsenin bence:D eğer okumaya gittyse ona köstek olmak yerine destek olmalısın.çünkü bu onun geleceği ve okumalı.gerçekten seviyosan destek olmalısın her konuda.sen herkesten farklısın o yüzden dıger ınsanlrdan farklı davranmalısın ona.ona senın yerının farklı oldugunu hissettrmelisin.herkesın ne dedıgı degıl senın dedıgın onemlıdır onun için.senın destegın onemlıdır senın sevgin onemlıdır.kavga edıceksın elbet ama onemlı olan uzun surmemesı saygıyı yıtrmeden bıseylerı yıpratmadan.eger sevıyosan surdurmek ıcın elınden gelenı yaparsın zaten bence bı onerıye bıle gerek yok.yınede bunlar ısıne yarar umarım(= ben ıcımden geldıgı gıbı dvranırım hep.kavga edıyoruzdur ama o an ona ıcımden guzel bsey soylemek gelse esırgemem solerım gurur yapmam o an.cunku ıcınden geldıgı gıbı dvranamadktan snra kendın olamadktan snra ne anlamı var o ilişkinin.onemlı olan kavga ederken onu yerın dıbıne sokmak degl o kavgayı orda bıtırp onu mtlu etmektr.sevıyosanız herseyın ustesınden gelırsınız.iyi şanslar(=

Geri