Bilin bakalım :))

Young bride

Banned
2 Tane kapımız war bu kapılardan biri hazine kapısına açılıyor.Diğeri ölüme kapıların önünde 2tane bekçi war biri daima yalan söylüyor öteki ise daima doğru tek soru hakkımız war hazine kapısını bulmak için hangi soruyu sorarız??

lüsifer

Yeni Üye
Üye
2 Tane kapımız war bu kapılardan biri hazine kapısına açılıyor.Diğeri ölüme kapıların önünde 2tane bekçi war biri daima yalan söylüyor öteki ise daima doğru tek soru hakkımız war hazine kapısını bulmak için hangi soruyu sorarız??
her ikisin de karşısına AJDAR 'ı getirir bu adam nasıl şarkı söylüyor diye sorardım o zaman hangisi yalancı hangisi doğru söylüyor anlardım :)))))

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
bekçilerin ikisinide işten kovarım birde yanıma bi adam getirip 2 kapıyıda actırırım önce adamı sokarım adam nasılsa ölmezse girdiği kapıdan cıkacak.cıkarsa hazina ordadır ben hazineyi alırım arkamdada iz bırakmam:)

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
öteki bekçiye gidip diğer bekçiye sorsambhazine odası hangisidir die ne cevap verir? sorusunu sorarsın:D oda sana hazineye çıkmayan kapıyı gösterir. :D:D

B

Bilgili Şirine

Forum Okuru
Eğer diğer muhafıza "hazine hangi kapının arkasında" desem cevabı ne olurdu? (Diye sorarım muhafıza