Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Bitkisel Serum Katkılı Ağda Piyasada

Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Bitkisel Serum Katkılı Ağda Piyasada
bioder ağda
bioder epitenHer kadının başının derdi istenmeyen tüyler artık tarih oluyor melekler :) Cilt sorunları ile ilgili pek çok araştırma yapan ve ürünler piyasaya süren Bioder, şimdi de ülkemizde ve dünyada bir ilki gerçekleştiriyor ve ağda ile tüy azaltıcı serumu bir arada bayanların kullanımına sunuyor. Bioder Epiten markasıyla piyasaya sürülen ürünle ilgili detaylar şöyle... :)

Cilt sorunları konusunda bitkisel çözümün markası BİODER, ‘istenmeyen tüyler’ sorununu kadınların hayatından çıkarmak için yeniliklere imza atmaya devam ediyor. BİODER, bu sefer Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleştirerek, tüy azaltıcı bitkisel serum katkılı Epiten Ağda Devrimi’ni kadınlara armağan etti.

Tüy azaltıcı bitkisel serum katkısı ile sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir benzeri olmayan BİODER Epiten Ağda Serisi, kadınlar için bir ağdadan çok daha fazlası. Epiten Ağda Serisi’ndeki Turunç ve Complex B bitkisel ekstreleri, cildi istenmeyen tüylerden temizlerken aynı zamanda tüylerin azalmasını ve geç çıkmasını sağlar.


Sadece eczanelerde satışa sunulan Epiten Ağda Serisi;
“Pratiklik önemli” diyenlere Sirli Bant Ağdaları,
Klasikten vazgeçmeyenlere Kavanoz Ağdaları,
Profesyonel Dokunuş isteyenlere de Roll-On Sir Ağdalarını, sunarken, toplam12 farklı çeşidi ile tüm kadınları ‘Pürüzsüzlük Devrimi’ne davet ediyor.Papatya ile nem ve rahatlığı hissedin

Türkiye’de ilk ve tek ‘tüy azaltıcı ağda’ serisi olan BİODER Epiten; papatya, mavi-yeşil yosun ve melisa gibi bitkisel
içeriklere sahiptir. Yapılan klinik testlerde, Epiten’in tüy sayısı ve çapında sağladığı azalma ve incelmenin yanı sıra, dermatolojik olarak da cilt ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Epiten Ağda Serisi cildi pürüzsüzleştirmekle kalmaz ayrıca, melisa ekstresiyle ile cildinizde antioksidan etki yaratırken, papatya ekstresi ile nemlilik ve rahatlık da kazandırır.Kadınlar için Epiten Ağda Devrimi!

Almanya Dermatest Laboratuvarları’nda ve Türkiye’de önemli üniversitelerde yapılmış klinik test sonuçlarıyla
etkinliği kanıtlanmıştır. Epiten Ağda Serisi düzenli olarak kullanıldığında;

· % 57 Tüy sayısında azalma,
· % 34 Tüy çıkışında gecikme,
· % 20 Tüy çapında incelme sağlar.EPİTEN ÜRÜN SERİSİ TÜKETİCİ FİYATI (Kdv dahil/TL)
BIODER EPİTEN Sirli Bant Ağda- Yüz 18,90

BIODER EPİTEN Bant Ağda Vücut – Hassas Spirulina 19,90

BIODER EPİTEN Bant Ağda Vücut – Normal Melisa 19,90

BIODER EPİTEN Bant Ağda Vücut – Kuru Papatya 19,90
 
S

sezen822

Üye
Üye
Bioder hayatımda gördüğüm en güzel ürün. Çok faydasını gördüm. kim üretmişse gerçekten başarmış. 5 ayda tüylerimde gözle görülür azalma yaşadım. Herkese tavsiye ederim.
 
Üst