Bitkisel banyo wc temizleme

M

Melek565656

Forum Okuru
Bitkisel banyo wc temizleme
Kimyasal temizleyici kullanmadan banyo WC temizliği nasıl olur bitkisel doğal yöntemler

Merhaba

Banyo ve tuvaletleri temizleyici kimyasallar kullanmadan bitkisel, evde hazırlayacağım bir formülle nasıl temizlerim bu konuda bana önereceğiniz bitkisel formüller var mı. Ayrıca banyo WC bataryalarını kimyasal temizleyiciler olmadan bitkisel materyallerle parlatıp temizleme imkanı var mı.Fayans ve seramikleri kimyasal temizleyiciler kullanmadan aynı onların temizlediği gibi nasıl temizleyebilirim bitkisel ya da doğal bir formül öneriniz var mı teşekkür ederim

Melek merhaba

Ben evimde kimyasal hiçbir şey kullanmıyorum. diş macunu bile organik bitkisel diş macunu. doğru yoldasın tatlım seni tebrik ederim. banyo WC temizliğinde yani organik kimyasal olmayan ersağ'ın ürünlerini kullanıyorum . Ama sen evimde kendim bu temizlik maddelerini yapacağım diyorsan banyo ve WC deki seramik ve fayansları elma sirkesi ve karbonatla çok güzel temizleyebilirsin. Ayrıca sana boraks kullanmanı da öneririm. Boraks belki sana çok kimyasalmış gibi gelebilir ama kimyasal bir bileşik degildir. kilo ile alabilirsin boraksla rozetleri tuvaleti temizleyip hijyenik bir hale getirebilirsin. Gerçi elma sirkesi ve özellikle karbonat mikropları bakterileri öldürmek için birebirdir yeterli hijyeni sağlayacaktır. banyo ve WC bataryalarını da karbonatın üzerine birkaç damla limon damlatıp bununla bataryaları ovabilirsin bataryalar pırıl pırıl olacaktır kolay gelsin.

Geri