buda benim hamilelik hatıram...

ışılsu

ışılsu

Yeni Üye
Üye
bazen dr da yanılabiliyor allah acısını göstermesin

gül&naz

gül&naz

Yeni Üye
Üye
allah yavrunu sana bagislasin, nazarlardan saklasin ins, uzun ömürler versin yüce mevlam, anne olmak cok ama cok güzel ya allah herkese nasip etsin ins

Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz

Yeni Üye
Üye
ne güzel ya malum olmuş kalbin çok temizmiş valla sana ve oğluna uzun ömürler sağlıkla

dae

dae

Yeni Üye
Üye
MEÇHUL' Alıntı:
yha ben hamileyken devamlı rüya görüyordum oğlum olacağına dair..ama doktor bana bebeğimin kız olduğunu söylemişti..herşey kız çocuğu üzerineydi..rüyamda suyun üzerinde bir çocuğun peşinden koşuyorum bana sen benim annemsin..adım muhammet diyordu..neyse bu rüyayı 1.2.3 derken en son ameliyat masasına yattığımda gördüm uyandığımda bebeğim kucağımdaydı erkek dediler...ve...şimdi o 2 yaşında adı da muhammet arda...
ha hahh aa:piha:
süper ya.. peki o kız dıyen doktoru naptınız sonra:a026:

melek derya

melek derya

Hamiş Melek
ayy tuglerım dıken dıken oldu cnmm yaaa allah analı babalı buyutsunn

M

Misafir Melek

Forum Okuru
anne olmak

anne olacağımızı öğrenmeden seviniriz hepimiz hayaller kurar dünyaya gelmeden onun için planlar yaparız onun için kıyafetler alır yatacağı odayı yatagını hazırlarız rüyalarımızda görürüz evet rüyalar gerçekleşebilir her meleğin rüyasının gerçekleşmesi dileğiyle

N

notte08

Yeni Üye
Üye
Benim anım

Ilk hamileliğimde kiz bekliyordm.rüyamda bir dede oğlun olacak adini burak koy dedi.gerçekten oğlum oldu adini kaan değil burak koydum.

N

notte08

Yeni Üye
Üye
Bayanlarin olduğu bir site olmasindan ötürü mutlu ve rahatim.teşekkür

yarennnnnnn

yarennnnnnn

Hamiş Melek
ya ben 32 haftalık hamileyim doktorum 10.haftadan beri kız diyor ama ben 3 kere rüya gördüm üçündede erkek çocuğum oluyyor sarışın bir bebek.... hayırdır inşalllah karnımın yapısıda çok sivri her gören erkek mi diyor .... herşeyi kıza göre aldık hayırlısını istiyorum rabbimden ama erkek olursa şok olurum:yakala:

Y

yadiş

Yeni Üye
Üye
çok etkileyici

çok etkilendim şu an bende hamileyim rüyamda erkek bebek görmüştüm ama bu benim için geçerli değil galiba allah nasip ederse ikiz annesei olucam tabi önce her şeyin hayırlısı:esra:

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
B Hamilelik Anılarınız 7
elvin berfin Hamilelik Anılarınız 4
*MeleK* Hamilelik Anılarınız 28
S Hamilelik Anılarınız 4
ecege Hamilelik Anılarınız 24