Buyrun asker sevdalıları şafaklarımızı yazalım.şafak kaç?

Bugün aşkımın doğum günü ve ben yanında değilim aşkım:( ama tüm kalbimle yanındayım,napalım bu sefer böle olması gerekiyomuş:(doğum gününde şafagını saymak:( nese aşkım daha nice doğum günlerini Allahın izniyle beraber geçircez.Sen yeterki hayırlısıyla gel.....AŞKIMIN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN.SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM
:asskim: ( ŞAFAK & 409 ) :asskim:

MELEĞİN bitirmenin yarısıdr derler bak başlamışsınız ve bitiriyorsunuz artık yavaş yavaş geçecek bu günler temelli de gelecek inşallah kendini üzme kendini oyalayacak birşeyler bul başka türlü geçmez zaman nerden mi biliyorum bende eşimi bekledim 15 ay tuncelide komandoydu sabahlara kadar uyumazdım dağdan gelecek beni arayacak geldim diyecekte bende ohh çok şükür bu görevide kazasız belasız atlattık diyeceğim diye.çok şükür geçti o günler ama bol bol dua et kuran oku dua ya çok ihtiyaçları var onları orda ayakta tutan bizim dualarımız inan bana.ve dilerimki kazasız belasız kolaylıkla bitirip gelsinler askerlerimiz inşllah.

inş cnm.Allahıma hergün dua ediyorum,Rabbim dualarımızı geri çevirmez.ama çok zormuş yaa dediğin gbi bi telefon etse die beklemek...Allahım Bütün Askerlerimizi Korusun.Sevdiklerine Bagışlasın.Bu arada yorumun için çok saol,böle duydukça içim biraz olsun rahatlıyo...

Geri