Buyrun buyrun bakın utanmayın =)

buup.jpg

Yoksun'luk nöbetleriмe sebep kılαмαм gidişini
Vé "Sevseydi gitmezdi" diye avutαмαм kendiмi.
Çũnkũ "kαl" diyemediм sana,
Çũnkũ gururuмu bαğlαdıм dudαklαrıмα,
...Çũnkũ susuşlarıм konuştu beniм αdıмα.
...
........."Sevseчdiм gönderмezdiм"
"Terketмene izin verмezdiм"
Biliчoruм bende sevemédiм αdαм gibi,
Amα inan çok bαşkα sévdiм αdαм* seni ..

sensiz gecen günlerim de eksiktim.bunları okumasanda korkma aramıyacağım seni sormayacağım ama seni düşünmeme karışma oldumu.. seni düşününce hayat daha bir güzel biraz fazla sigara içyorum o kadar.. neden ayrı olmamıza rağmen sana hala kızamıyorum bilmiyorum kötü birşey de söyleyemiyorum belki hayatıma ayrı bir anlam kattığın kısa da olsa bir bölümünü güzel kıldığın içindir. herneyse artık yoksun hiçbir şekilde. belki özlüyorum seni, sesini ama ne kadar salak olduğumunda farkına vardım. bu aralar kime şöyle bir göz kırpsam oda bana kırpıyor bunun farkına vardım. sağol be aşkım ..
mutlu ol emi beni kısada olsa hem cok mutlu hemde cok mutsuz eden insan.

yolun açık olsun....

hani yoksun ya sevgili

yokluğun

dünyanın en büyük ucurumu

rüyalarında görürsün böylesini anca.

bir ucurum önündesindir aşağısı cok karanlık

atlayıversen sonsuz boşluğunda yok olacak gibisindir.

sonsuzluğunda kayboldum ey sevgili

işte ben oradayım sonsuz karanlıkta

elini ver bana

pırıl pırıl yüreğinle bir ışık yak

yada

bir ses ver orada olduğunu bileyim

Özledim Diyorum ya . . . Yalan SöLüyorum AsLında Özlemenin Cok Ötesinde ! ßir Yanım Eksik .. Çok acıTıyor SensizLik . ResimLeRe BakmaK yeTmiyor ßazen .. Gel Demek İstiyorum Delicesine baqırmak İstiyorum Gelll Artıkk Gell ! SeninLe YatıyoRum SeninLe UyanıyoRum ..

Her AnımDa ; Sen ..! Dün Aksam Geldin AsLında Sarıldım sana sımsıkı aqLadım omzunda , kokunu cektım ıcıme Sonra ßi el dokundu ; uYan Kızım ! diye .. Kan Ter içindeYdim .. ' ßir Şey isterMisin ' dedi annem ? Dedim ;

Sadece ' O ' annE Sadece 'O ' :((((

Geri