Canım çok acıyor yardımcı olun lütfen

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
Canım çok acıyor yardımcı olun lütfen
Çok zor durumdayım melekler,her gece ALLAHA yalvarıyorum onu benden almasın,bizi ayırmasın,nolur sizde dua edin...
Ayrı şehirlerdeyiz,yanında olamıyorum...kaza geçirmiş,hastanede yatıyor yanında olamadağım için canım çok acıyor...gidemiyorum şuan onun yanında olmak için canımı bile veririm...ölümüne seviyorum şuan bu sözlerı yazarken bile ağlıyorum,içim çok yanıyor..
ALLAHIM sevenlerin yanında olur derler,umarım bizimde yanımızda olur,bizi ayırmaz...
Melekler ALLAHIN canımı canıma bağışlaması için dua edin lütfen,çünkü çok ihtiyacım var....

Canim allah acil sifalar versin sevdigine, umarim tez zamanda sagligina kavusur...

Sanada rabbim sabir versin, seni anliyorum, insan zor günlerde daha cok sevdiginin yaninda olmak istiyor.

Ama her iste vardir elbet bir hayir.

Hastalikta olamiyorsun, ama allahin izini ile insallah sagliginda olursun sevdiginin yaninda.

Allah mutlulugunuzu daim etsin tatlim.

Bu dünyada ve ahirette mutlu olmaniz dilegiye.

Tekrardan cok cok gecmis olsun!
Saglicakla kal..

geçmiş olsun canım
seven insanın yüreği acır tabi.
Allahım onu sana bağışlasın

canım geçmiş olsun
ALLAH acil şifalar versin inş düzelir...
' Sabredenlere, felâketlere karşı dişlerini sıkıp göğüs gerenlere, mükâfatları hesapsız ödenecektir.'Zümer sûresi (39), 10
bu ayeti paylaşmak istedim belki yaralarına melhem olur canım şuanda tek yapman kereken sabretmek ve dua etmek dualarım seninle canım :kiss:

Teşekkür arkadaşlar dualarınız için derdimi paylaşdığınız için...
ALLAH herkesin yardımcısı osun,hiç kimseye dermansız derd vermesin...

Geri