çok çok değişik sözler !! (:

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
PasLı Bir YaLnızLıktı AvuçLarımda..
Ardımda Bir Yürek Yükü Rüzgar..

Ne Zaman Sevmeye KoyuLduysam..
DoğruLup ÇoğaLdı AyrıLıkLar..

Sana neyi anlatayım; "Her sarnıç küflü bir yağmuru, Her sevda bir ayrılığı yaşar ''...

bakın bu face imdeki kendime yazdığım en güzel sözü buraya mutum ve hercaim için paylaşıyorum değerini bilin heeE :D :D

Sadece barışçı değil, militan bir barışçıyım. Barış için savaşmaya hazırım. ♥
--------------------------------------
ßugūn ağlar Yarın Susarım, Gözümdeki her DamLa Yaşın Hesabını Gün GeLiR Sorarım!

''aşksız geçen bir ömür beyhude yaşanmıştır.acaba ilahi aşk peşinde mi koşmalıyım mecazi mi,yoksa dünyevi,semavi ya da cismani mi diye sorma! ayrımlar ayrımları doğurur.AŞK'ın ise hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur...başlı başına bir dünyadır aşk.ya tam ordasındasındır,merkezinde,ya da dışındasındır,hasretinde......''

hayatı hafife alma basit sandığın şeyleri sende yaşa yaşaki hafif insanların basit hayatlarını anlayabilesin D:
hayat kısa çaldıklarını iyi yaşa
söyleyemediğini söyleyemediğin için üzülme illaki söyleyecek bir söyletecek bulursun :D
cama bak sewdiğim buğusu düşmüş nefesinin bak adını yazdım bak aşkımı yazdım bak seni sensizliği yazdım:D
benden şimdilik bukadar cnm gene yazarım hepsi benim alıntı olmas bende sen biliosun :D:D

Sen benim için kırk yılda bir gibisin; öyle eksik, öyle hazin, öyle paramparça.......

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ....

...Anlayacağın sevgili, alışkanlıklar zorluyor ayrılıkları, yoksa nedir ki ayrılık dediğin? Bir yoksunluk, bir yoksulluk zamanı! Canının çektiği ama yiyemediğin bir yemek, hayalini kurup gidemediğin bir tatil, kazanamadığın bir piyango bileti, işte bunun gibi bir his ayrılık. Neyse ki insan, her şeye alışıyor…..

Bu ne sevdasız bir gece! Sessizlik, kimsesizlik, umutsuzluk, çaresizlik ve sonuna ne kadar –lik eki koyulabilecek kelime varsa etrafımı sarıyor.

Geri