çok çok değişik sözler !! (:

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
İçtiğimiz bir fincan kahvenin,
Kırk yılı geçtim,
Son bir kez sarılmak için bile hatırı yokmuş sende…

Sadece dip not olarak kalıyorum hayatında...
Beni hiç sevme,
Ama ne olur unutma...

elçin gelir..

"Görünenle yetinirsen eğer sadece tırtılı bilirsin. Çirkindir ya tırtıl, gönlünü çelmez. Görünenin ötesine geçmek istersen eğer, aradan örtüyü kaldırıp da gönül gözü ile bakarsan, kelebeği bulursun karşında. Güzeldir ya kelebek, gönlün ona akar. Lakin gönül gözünle görürsen eğer, kelebeğe değil tırtıla sevdalanırsın."

Sevdiklerimizin ve seveceklerimizin adları ta başından yazılmıştır kalbimize ve onları bulana dek savaşırız bu karmaşık tutkular çemberinde...
Seni ilk kez görüyorum ama sanki bi yerlerden hatırlıyorum...

* Sevmenin erdemi ,aşkın görkemi , mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, yolun açık olsun....

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Ve bir pişmanlığım, bir keşkem daha var. keşke onu bir daha görebilseydim. O kendini öldürmeden önce keşke onu sevdiğimi söyleyebilseydim. Belki de aşklar ben üşürken gelirdi[/FONT]

Neredeyse hiçbirinden pişmanlık duymadım yaşadıklarımın; neredeyse… Birkaç cümleyi değiştirmek isterdim mesela, birkaç hareketi, o kadar!

Sende öyle bir şans var ki, her geri dönüşünde affediliyorsun !
Öyle bir aşk var ki bende, seni her affettiğimde en çok kendime yeniliyorum !

-Neden Süsleniyorsun ?
-Ayrılığa Sevgilim...
-Erken Değil mi ???
-Hayır Ancak Gideriz,Gözlerinde Başka Gözlere Bakma Çabukluğu Var Ancak Yetişiriz ...

gözde......

Geri