çok yanlızımm:(:(:(.(

slma

Yeni Üye
Üye
çok yanlızımm:(:(:(.(
...................

Son düzenleme:
Aramiza hosgeldin canim ilk olarak :)

tatlim liseye gidiyorum yazmissin, bende sana o yaslarda butür davranislar normal desem inanirmisin :)

kaldiki bazen insanin dostunun olmamasi , sahte dostlarinin olmasindan cok daha iyi oluyor canim...

zamanla sende allahin izini ile seni arkandan vurmayan, seni sen oldugun icin seven, sayan bir arkadas bulursun..

Daha cok gencssin, karsina daha neler cikacak insallah canim =)
Ama birkac tane kendini bilmez, seni degerini bilmedi diye, üzülme tamam :tik:

hem burda okadar iyi meleklermiz varki, bakarsin aradigin dostu burda bulursun :):)

Saglicakla kal tatlim :kiss: :6:

üzülme canım boşver.. gercekten cocukca şeyler. demekki burcu senin arkadaşlıgını hak etmiomuş. şimdiden nasıl biri oldugunu anlamış oldunn. mutlaka karşına gercek dostun arkadaşın cıkar. sen üzülme. ben senii cok sewiorumm.. hadi kendine ii baqq.. cnmm..öptümm

Selam canim,hosgeldin.Butur olaylar herkezin basina geliyor hele de lise caginda,bize de olmustur ve de oldu.Benim de bir arkadasim vardi ve onunda kendi sinifindan baska bir arkadasi ,bir seyden dolayi ona kuser bana gelirdi,bana kuser ona giderdi.Cok alingandi,yapisi oyleydi.Arkadaslar da cesitlere ayrilir,oylesine konustugun,dostun olanlar,ayni sinifta olduklarin,ayni binada oturdugunuz,mecburen selam verdigin gibi,simdi zor gelecek ama deneye,deneye,yanila,yanila ogreneceksin,kim gercek dostun,kim nasil arkadasin.En saglam dostluklar bence universite caginda oluyor.Bir kisi sanaarkadasin gibi davrandi diye herkez davranacak degil..Hem kizlarda kiskanclik da vardir bu da yapilarindan dolayi sende idare edeceksin o arkadasinida onun karakterini degistiremezsin,sendedegisemezsin.uzulme yalnis degilsin.

canım aramıza h.g öncelikle vede hercainin yazdığı herşeye katılıyorum gerçekten bu çağda olcak bunlar ilerde çok gülceksin .:D:d:d

ewet arkadaşlar katılıorum ama bnm yaşadıklarım biraz farklı sadece bu alay değil bnm çok arkım oldu ama sahte arkadaşlıklar napım bilmiorum oklda busene yanlızım :/ bi çağre

canım mrb.bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama bence asıl lisedeki arkadaşlıklar daha temiz daha saf oluyo,yada benim zamanında öleydi.sonra iş hayatına girince,işin aslı daha da büyünce öğreniyosun insanların nekadar kötü olduğunu malesef.şuda bi gerçek ki şartlar,lisedeki arkadaşlrdan da kopmana nedenoluyo bi zamandan sonra.herkesin kendine göre bi derdi var yanlış anlama küçümsemiyorum ama şu sıkıntını hiç dert etmene bile değmez,liseyi bitirmeye yakın daha iyi anlarsın:) herkes bi dönem senin yaşadıklarını yaşıyo,umarım kafana uygun bi dost bulursun canım,ama sana tavsiyem nekadar yakın olursan ol,kendinden taviz verme.bırak onlar üzülsünler seni kaybettikleri için,herşeyinide anlatma derim ben.
roman oldu canım idare et,çok büyük değil yaşım ama tecrübe diyelim :D

canım benim lisede ben de cok yaşadım böyle şeyler ama gün gelecek gülüp geçeceksin hatta bunu burcuyla yapacaksın nelere üzülürmüşüz diceksin..inan insan o kadar darbe alıyo ki arkadas dediklerinden ama illaki çıkıyo karsısına gerçekten sadece sen oldugun için seven değer veren dostlar..bugünler de geçecek inanki

Geri