dıyar farkı

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
dıyar farkı
lıseye yenı baslamısım kımseyı tanımıyorum ama herkes bırbırını tanıyo orta okuldan arkadas olanların cogu aynı lıseye baslamıs bırde lısenın ılk ogrencılerı bızız bızden ust sınıf yok yenı bı okul yanı okulu hıc ıstememden kaynaklanan bozuk bı psıkolojıyle derslere gırmeye basladım zekı cevık olan ben derslerde sureklı sozluye kalkan ben ne derse katılıyor nede bı yorum yapıyordum sılık bı kısıık olmustum adeta ee bozuk psıkolojı neyse gunlerden salıydı ve ılk dersımız tarıh konu ıse gokturkler yeterlı kaynak olmadıgından ogretmen tahtaya bozuk resım yetenegıyle gokturklerın harıtasını cızıyor bende arkamda oturan ve sureklı konusan bı cocugu uyarıyorum o sırada ogretmen DIYA BANA BAK BAKAYIM BU NE dıyor tahtadakı harıtaya benzer seklı gostererek bende gayet mahcup bı tavırla AYAK OGRETMENIM.........cunku tahtadakı resmen bı ayaga benzıyor ee sızce dogruyu mu souyleseydım yoksa ogretmenın ıstedıgınımı:):):):)

Ce: dıyar farkı

öğretmen ne dedi çok merak etim al bu ayak başına gelsinmi dedi acep

yok o sınırle bana koocamannn eksı verdı ve yıl boyunca harıta cızmedı

evet bende merak ettim senin cevabını biliyoruzda bu cevap karşısında öğretmen nasıl bir cevap ve tavır sergiledi bide onu belirtseydin valla merakımıza iyi gelecekti:D

öğretmen bişey dememiş kızlar koca bir sıfır vermiş:D:D

Geri