Diyette fındık ezmesi yenir mi kızlar?

• Konbuyu başlatan Lilabrr
  • Başlangıç tarihi
L

Lilabrr

Forum Okuru
Diyette fındık ezmesi yenir mi kızlar?

Diyette fındık ezmesi melek kadınlar kulübü fındık ezmesi diyette yenir mi forum'da.​

Kızlar diyette fındık ezmesi yenir mi saniyorum kalori değer fazla ama ben çok seviyorum örneğin kahvaltıda olmazsa olmazim. Diyette fındık ezmesi yersem acaba kalori miktarı fazla olduğu için kilo yapar mı ya da diyetine engel olur mu bu durum?

Diyette fındık ezmesi mi :D:D Bence yenmez hayatım. Hangi marka olur ise olsun bence yenmez şeker yahu içi komple yağ bence yeme hata edersin :)

Merhabalar
Sadmin abla da cevabını vermiş gerçi ama biz de yazalım bir şeyler :D fındık ezmesinin kalorisi çok yüksek olduğu icin aslında diyete uygun bir besin değildir. 100 gr fındık ezmesi de 588 kalori bulunmaktadır. 1 yemek kaşığı fındık ezmesi yaklaşık 94 kalori icermektedir. Bana kalırsa bu kalorileri almamak için boğazı biraz tutmak gerekiyor. Yani şöyle düşünmek gerek fındık ezmesi olmadan yaşayabilirsiniz hatta kilo da verebilirsiniz o yüzden gerek yok. Ha çok dayanamiyorsanız asmadan kendinizi yiyebilirsiniz ama bana göre diyette yenecek bir besin değildir fındık ezmesi. Diyette fındık ezmesi bana göre yenmez.

Zayıflamaya karar verenler aşağıdaki yazıyı da inceleyerek zayıflamada neler yiyebilirler bakabilirler. "Bu yiyeceklerle kolayca inceleceksiniz" bakalim o yiyecekler nelermis?

Diyette fındık ezmesi mi :D:D Bence yenmez hayatım. Hangi marka olur ise olsun bence yenmez şeker yahu içi komple yağ bence yeme hata edersin :)
Ben yiyorum yedimde kilo verme surecinde ama bir oturusta hepsini degil tabiki ev yapimi findik ve fistik esmezi kendiniz yapamazsaniz bile zuber markasinin fistik ve findik ezmeleri var kalori miktari epey dusuk ve yag orani az birde sporcularin kullandigi fistik ve findik ezmeleri var bunlari tercih edebilirsiniz

Geri