Ekmek yapma makinası

• Konbuyu başlatan Ayşegülzxcvzxczcx
  • Başlangıç tarihi
A

Ayşegülzxcvzxczcx

Forum Okuru
Ekmek yapma makinası
Ekmek yapma makinası nereden alabilirim

Merhaba

Ekmek makinesi almak istiyorum seneler önce teyzem kendisine bir tane almıştı O kadar güzel ekmekler yapıyorlar ki gerçekten imrendim. Akşamdan ekmek makinesinin içerisinde bütün malzemeleri koyuyorsunuz sabah saat kaçta ekmeğimizin hazır olmasını istiyorsanız saatini ayarlıyorsunuz o saatte size sıcacık ekmek pişirmiş oluyor. Ben de ekmek makinesi almaya karar verdim ama bir sürü mağazaya sordum Hiçbirinde yok nereden ekmek makinesi alabilirim piyasadan kalktı mı Yardımcı olur musunuz

Merhaba Ayşegül

Ben evimde ekmeğimi kendim yapıyorum Hatta 10-15 tane ekmek tarifi var elimde farklı farklı güzel ekmekler oluyor senin de dediğin gibi istediğim saatte makinenin saatini ayarlıyorum malzemelerini koyuyorum O saatte sıcacık ekmeğin pişmiş oluyor

Yalnız tek bir kusuru var Biz evde 6 kişiyiz 6 kişiye yaptığım ekmek yetmiyor yani haznesi benimkinin biraz küçük büyükleri var mıdır bilmiyorum.

Ekmek makineside ben 1 sene önce almıştım . Geçenlerde Medya Markt 'a gezerken de aynı ekmek makinesini gördüm Tefal marka almıştım Media Markt'tan sen de alabilirsin .

Media Markt'ta ekmek makinesinin olduğunu biliyorum oradan alabilirsin çok da memnun kalacaksın dır. Gerçekten büyük kolaylık makineyi aldıktan sonra farklı ekmekler yapma hevesinde oluşuyor . Bu sefer buradan ekmekvtarifleri de sorarsın sanırım :)

Geri