en güzel melek kim?

Ohooo sizde ayrım yapmıyalım diye oyunu bozuyor, bu tarz oyunları hiç oynuyamıyorsunuz kızlar :D

Hepsi güzel, yok melek olurda çirkin olur mu gibi siyasete yatmayın :D:D

Bence M.M'nin en güzelleri; Hayal, Pasika, Belen, Ebe Melek ve ayrıca ilk başta da dediğim gibi Sadmin'dir :haha:

İsim verin isim, kimse kimseye kırılmaz böyle bir şey için. Oyunu hakkı ile oynayın yada bu tarz isim verilecek oyunları ya hiç açmayın yada hiç yazmayın:A

Haa en güzel benim diyorsanızda, resminizi koyunda biz karar verelim demi ama :D:A

Ohooo sizde ayrım yapmıyalım diye oyunu bozuyor, bu tarz oyunları hiç oynuyamıyorsunuz kızlar :D

Hepsi güzel, yok melek olurda çirkin olur mu gibi siyasete yatmayın :D:D

Bence M.M'nin en güzelleri; Hayal, Pasika, Belen, Ebe Melek ve ayrıca ilk başta da dediğim gibi Sadmin'dir :haha:

İsim verin isim, kimse kimseye kırılmaz böyle bir şey için. Oyunu hakkı ile oynayın yada bu tarz isim verilecek oyunları ya hiç açmayın yada hiç yazmayın:A

Haa en güzel benim diyorsanızda, resminizi koyunda biz karar verelim demi ama :D:A
rüyammm beni unutmuşsunn hahaha en güzel benimm koptum hahaha

rüyammm beni unutmuşsunn hahaha en güzel benimm koptum hahaha

Canım ben seni görmedim ama görüm ki güzel olduğuna ben karar verim demi :A:A Sen beni msn niye eklemiyon hem :D Yönetici msn adreslerinden bul adresimi ekle beni, göster kendini seni seçeyim pikaço :D:D

A.angel en güzel ozmn :D

ben gecenlerde bi denk gelmiştim sarı bi afetti maaşallah :)

Tşk ederim rüyam:D benide yasmıssın:)

eminimmm tümmm meleklerrr çok güzeldirrr amaa benimmm resimdeee gördüklerimm

HaYaL,ßeLeN,Sakaryalı

Hepsi birbirindennn güzelll hatırladıklarımı yazdımmm ALLah herkesin bahtınıı güzelll eylesinnn güzellikk geçicii =)

Geri