En güzel patlamış mısır markası nedir kızlar?

M

Munire999

Forum Okuru
En güzel patlamış mısır markası nedir kızlar?

En güzel patlayan mısır markası melek kadınlar kulübü en güzel patlamış mısır tarifi forumda.​

Kızlar ya eşim gitmiş şoktan bir marka almış gelmiş hiç güzel patlamıyor bu mısır. Sizce en güzel patlayan mısır markası ne? Patlamış mısırı çok seviyorum bir de nasıl mısır patlatılır incelikleri nedir? Böyle sinemalarda oluyor ya çıtır çıtır ve mis gibi kokan işte öyle yapmak istiyorum evde?

Merhabalar
Şoktan ben de bir kez almıştım güzel çıkmamıştı ama size duru markasini önerebilirim ama aslında doğru yöntemle patlattığınız zaman hepsi patlayacaktir emin olun. Doğru yöntem su ben evde şu şekilde yapıyorum. Öncelikle tencereye bir miktar sıvıyağ koyuyorum sonrasında yağ biraz kızınca mısırları koyuyorum tuz eklemiyorum bu aşamada. Patlamasını bekliyorum. Kısık ateşe alıp hepsinin yanmadan patlamasını bekleyebilirsiniz. Tuzunu da en son ekleyebilirsiniz ben patlatırken tuz eklemiyorum çünkü yanabiliyor. O yüzden sonradan eklemekte fayda var.

Aşağıdaki yazımızda da sizlere "patlamış mısır nasıl patlıyor" başlığını paylaşmak istiyorum. Konu ile alakalı olduğu için mısır patlatmatnanin püf noktalari hepsi yazimizda.

Geri