En ucuz aptamil mamayı nereden alıyorsunuz ?

B

bedok12

Forum Okuru
En ucuz aptamil mamayı nereden alıyorsunuz ?
En hesaplı ve en ucuz Aptamil 1 2 3 4 5 numaralı mamaları nereden alırız siz nereden alıyorsunuz.

Selam arkadaşlarım 4,5 aylık Hamza isminde bir evladım var Allah herkesin evladını bağışlasın. Şimdi arkadaşlarım malum bu pandemi sürecinde işler baya kötüydü beni işten çıkarttılar artık bu mamayı çocuğuma alırken kırk takla atmaya başladım. Şu anda Aptamil 1 mamasını kullanıyorum fiyat aralığı değişken internet sitelerinden alsam mı bana tavsiye edebilir misiniz ben 800 gr mamayı 59,90 tl ye alırken 1.2 kilosunu 165 tl ye satın aldım bugün n11 gibi bir sitede 900 gr lık aptamil 1 mamayı 106 tl ye gördüm bu siteden alışveriş yapabilir miyim en ucuzunu nereden alıyorsunuz ?
en ucuz aptamil 1 bebek maması.jpg

Hayatım malesef Türkiye'de alım güçleri inanılmaz ölçüde düştü. Sizlerin de artık hemen ulaşmanız gerekmiyorsa yani mamasının bitmesine iki üç gün gibi bir süre zaman zarfı var ise internet sitelerindeki alışveriş mağazalarına bakmanız gerekiyor. N11 sitesinden tabiki alabilirsiniz. Bir ürünü alırken kesinlikle ürünü satan satıcının yorumlarına ve mağaza puanlarına bakın.

Benimde tanıdığım kişinin kızı alıyor bundan evet doğrudur 900 gr Aptamil 1 mamasını 106 tl ye satın aldı. Yani değerlendirin güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Hepsi buradada ve diğer mağazalarda da var kesinlikle değerlendirin insanlar artık bu ürünü gönderirken kargo parasını bile almıyorlar. Az akıllı olalım :)

Geri