Erkek arkadaşım arkama boşaldı hamilelik riski nedir

Hiç mi görünmez yoksa orda küçükte olsa birşey olurmu yani kadın doğumcu bir doktor anlar diye düşünüyorum bir anormallik olduğunu
Hayatım her yazdığıma, yeni bir soru sorarak nasıl karşılık veriyorsun anlamıyorum :D:D Doktorla görüşeceksin bilemiyorum ki tatlım. Doktor bilir ama bu kadar küçüğün görünmeyeceğini biliyorum bu yüzden beta hcg kan testleri var. Bu testin sonucunda her hcg yi sen aynı biliyorsun ama hamilelik hormonuna bakıyorlar sana dediğim testte normal testte görüleceğini zannetmiyorum. Ayrıca bu kadar yeni bir hamileliğin ultrasonla da görüleceğini düşünmüyorum.

Doktorla görüşmen gerekiyor. Hamile Değilsin :) :bangin::bangin::bangin:

Hayatım her yazdığıma, yeni bir soru sorarak nasıl karşılık veriyorsun anlamıyorum :D:D Doktorla görüşeceksin bilemiyorum ki tatlım. Doktor bilir ama bu kadar küçüğün görünmeyeceğini biliyorum bu yüzden beta hcg kan testleri var. Bu testin sonucunda her hcg yi sen aynı biliyorsun ama hamilelik hormonuna bakıyorlar sana dediğim testte normal testte görüleceğini zannetmiyorum. Ayrıca bu kadar yeni bir hamileliğin ultrasonla da görüleceğini düşünmüyorum.

Doktorla görüşmen gerekiyor. Hamile Değilsin :) :bangin::bangin::bangin:
Tekrar merhaba malum olaydan tam 21 gün sonra kan testi verdim yani 21. günde hormon testi verdim beta HCG ye de bakıldı ve bugün sonucu öğrendim sonuç 2.30 çıktı negatif değil mi

Geri