Ertesi gün hapı gecikme yapar mı

Zeynelllp

Yeni Üye
Üye
Ertesi gün hapı gecikme yapar mı
Döngümün 10.günü sürtünme ile ilişki yaşadık bakireyim ve zevk suyunun gelmesinden korkup 24 saat sonra ella hap aldım ara kanama falan olmadı reglim 4 gün gecikince erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama şuan 6 gün gecikti endişeliyim ne kadar gecikir veya testi yenilemeli miyim

Selamlar Zeynep, ertesi gün hapı gecikme yaptırır hayatım. Bazı sitelerde bu durum ile ilgili geciktirmez denilse de var hayatım. Bülent Tıraş yazısını incelemini tavsiye ediyorum sana.

Dolayısı ile başına gelen durumda da adetinin gecikmesinin nedeni ertesi gün hapı olabilir. Ben hamile olduğunu düşünmüyorum. Psikolojik olarak " hamilemiyim " şeklindeki düşüncen de adetini bu ilaçla birlikte geciktirecektir. Bu durumu kafandan atmak adına kan tahlili ile bhcg testi yaptır. Ama yüzde yüz hamile değilsin.

Selamlar Zeynep, ertesi gün hapı gecikme yaptırır hayatım. Bazı sitelerde bu durum ile ilgili geciktirmez denilse de var hayatım. Bülent Tıraş yazısını incelemini tavsiye ediyorum sana.

Dolayısı ile başına gelen durumda da adetinin gecikmesinin nedeni ertesi gün hapı olabilir. Ben hamile olduğunu düşünmüyorum. Psikolojik olarak " hamilemiyim " şeklindeki düşüncen de adetini bu ilaçla birlikte geciktirecektir. Bu durumu kafandan atmak adına kan tahlili ile bhcg testi yaptır. Ama yüzde yüz hamile değilsin.

Bazı durumlardan dolayı kan testi yaptırmak istemiyorum evde tekrar idrar testi yapsam kesin gebe değilim diyebilir miyim çünkü kendimi o psikolojiye soktum internette belirti bakıyorum 1 saat sonra o belirti var gibi hissediyorum bu gidişle regl olamam

Yok hayatım yok hamile olsan 6 gün geçmiş kesinlikle testte çıkacaktı. Ama çıkmamış öyle olduğuna göre, bu hapın da gecikme yaptığı ortada olduğuna göre, korkulacak bir durum söz konusu değil.

Yok hayatım yok hamile olsan 6 gün geçmiş kesinlikle testte çıkacaktı. Ama çıkmamış öyle olduğuna göre, bu hapın da gecikme yaptığı ortada olduğuna göre, korkulacak bir durum söz konusu değil.

Allahım ya yok diyorsun gene soruyor @Hulya034 gibi aklıma geldi gene hülya

Yaşları küçük hayatım işte korkuyorlar. Bilmiyorlar ki gebelik bu kadar basit bir şey değil. Hayır bu nesil eski Türk filmlerini de izlememişler, nasıl böyle bir kanıya varıyorlar anlamıyorum :D:D

Geri