Sürtünmeli birliktelikten sonra Ella kullandım reglim gecikti tarlusal kullandım regl oldum hamile olma ihtimali var mı

Lsş

Yeni Üye
Üye
Sürtünmeli birliktelikten sonra Ella kullandım reglim gecikti tarlusal kullandım regl oldum hamile olma ihtimali var mı
Arkadaşlar selam desteğinize ihtiyacım var. Doğurganlığımın başladığı gün sürtünme yolu ile korunmasız ilişki yaşadım boşalma vs olmadı zevk suyundan endişe duyduğum için ertesi gün 23, saatte ella aldım akabinde reglim gecikti korkup tarlusal aldım idrar testi negatif çıktı normalde de çokk düzenli değil. Normal gününden 10. günde regl oldum Normal süresinde sürdü. emin olamadığım için birlikteliğin 34. Gününde tekrar test yaptım negatif çıktı gebe kalma ihtimalim var mı ? Tarlusal gebe olsaydım adet getirir miydi ?

Selamlar hayatım senin kafan karışık ve çok fazla bilgin yok gördüğüm kadarı ile. Zaten ertesi gün hapı kullanmışsın. Ertesi gün hapı almak senin regl döngünü değiştirecektir. Normal gününden daha geç adet olmanın nedeni bu adet olmuşsun hamilelik riskin sıfır yani hiç yok gebe kalma ihtimalin yok hayatım. Kafanı bu tür saçmalıklarla meşkul etme birlikteliğinde daha dikkatli ol zira sürtünme ile hamile kalma ihtimalin var.

Arkadaşlar selam desteğinize ihtiyacım var. Doğurganlığımın başladığı gün sürtünme yolu ile korunmasız ilişki yaşadım boşalma vs olmadı zevk suyundan endişe duyduğum için ertesi gün 23, saatte ella aldım akabinde reglim gecikti korkup tarlusal aldım idrar testi negatif çıktı normalde de çokk düzenli değil. Normal gününden 10. günde regl oldum Normal süresinde sürdü. emin olamadığım için birlikteliğin 34. Gününde tekrar test yaptım negatif çıktı gebe kalma ihtimalim var mı ? Tarlusal gebe olsaydım adet getirir miydi ?

Evet aşırı gerildim bilgim çok fazla yok kesin değilim demi karnım şiş gibi hissediyorum gereksiz paranoyak oldum, farkındayım ama engel olamıyorum tarlusalın etkisi ile mi regl oldum acaba diyorum vs..

Geri