Eşinizin en çok hangi huyundan şikayetçiniz?

ESDE

Hamiş Melek
Eşinizin en çok hangi huyundan şikayetçiniz?
esinizin en cok hangi huyundan sikayetcisiniz esinizin sevmediginiz huylari esinizin kotu huylari esinizde nelerden sikayetcisiniz konulari burada melekler
Merhaba Melekler,

Ozellikle evli olan meleklerimizi ilgilendirecek bir paylasimla karsinizdayim:) tabi bekar olan meleklerimizde bu konuyu okuyarak ilerde baslarina neler gelecegi konusunda fikir sahibi olabilirler hahaha

12-154.jpg

Sevdik ve sonunda evlendikk:) Eminim hepimiz ayni seyi dusunmeye basladik, yav biz flort ederken hersey dahami iyiydi ne? :) Evlenince hersey bittimi yoksa ? yada iliskiniz eskisi gibi heyecan verici gelmiyor olabilir...Eslerimizin bize hos gelmeyen huylarinin cogunu maalesef evlenip ayni eve girdikten bir muddet sonra ogrenmeye basliyoruz, Bazen oyle cildirtan huylar oluyorki, bu konuda kocanizi egitmek istiyorsunuz:) Simdi siz meleklere soruyorum; Esinizin en cok hangi huyundan sikayetcisiniz? paylasalim ve aslinda sikayetci oldugumuz huylarin nerdeyse hepsinin diger erkeklerde de oldugunu gorelim :) Ayrica bekar meleklerinde baslarina neler gelecek gostermis olalim hahaha Ilk ben basliyayim, esimin en cok beni cildirtan huyu daginikligi, yani arkasindan ordu gecse toplayamaz derlerya ayni o hesap :) Kirk kere uyarmama ragmen yokkkkk! ayni tas ayni hamam:)

ayy ben en çokk hayatı hafife alamsınaa sinir olurumm herşey lay lay lomm evim yanmıştı geçmiş zamandaa o kadar rahattıki benimle dalga bile geçmiştii:D:D arsızmı ne hahaha

benim eşim bize birşey olmasın herşey gelir geçer düşüncesinde ama bende tam tersi hayatı çok ciddiye ala takan biriyim:D:D

benim eşimde çok rahattır.en sevmediğim huyuda kavga esnasında takmıo gibi susması,konuş die çıldırdığımı hatırlıorum :D ha bide ev içindeki dağınıklığı,ha bide çok ana kuzusu olması.. :D

Evli olayanlar sevgilisinden dert yansa olma mi? yupis

Bende sevgilimin aşırı kavgacı olamasından şikayetçiyim. Benimle kavga etmiyor tabi... Yok şu niye böyle baktı.. bak bu adamın yanımızdan 2. geçişi ağzını dağıtam şunun... Yok efendim bu çocuk niye sana öyle söyledi. Yok sa tanıyor musun :D:D Az biraz paranoyak ama onun bu hallerini çok seviyorum :D:D

4 sene sevgiliydik,3 aylık da evliyiz:dancing:
yinede yeni yeni tanıyorum onu :)nerde nasıl tepki vereceğini yeni yeni öğreniyorum, neyseki o kadar da kötü biri değil:)
en uyuz olduğum huyu; sinirlenince düşünmeden konuşur kalbimi kırar sonra kedi gibi yanaşır barışmaya çalışır:)barışmayınca daha da sinirlenir:)
:)
yinede çok seviyorum onu iyiki evlenmişim:örgü:

Geri