Ferrum fort kullanan kadınlar kullananlar yorumlayabilir mi lütfen ?

S

sorgu meleği

Forum Okuru
Ferrum fort kullanan kadınlar kullananlar yorumlayabilir mi lütfen ?
Ferrum fort kullananlar kullanan var mı yeni hamileyim henüz doktora gitmedim genelde doktorların hamileğin başında ferrum fort önerdiğini duydum aranızda kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları alabilir miyim nasıl faydası oluyor mu ferrum fort kullananlar kilo aldırıyormu yan etkileri varmı bunları merak ediyorum. Yoksa doktorun önerisi ile mecburen kullanacağım da merak ettim kullananlarda ne gibi etkileri var tam olarak neden olduğunu söylemedi kullan diye verdi girdim internete yazayım size istedim melekler.

Selamlar Hayatım hamilelikte ferrum fort kullandım şöyleki, doktor baan kan değerlerin düşük demişti ve bu ilacı kullandırmaya başladı. Daha hamileliğimin başında hızla kilo almaya başladım evet ferrum fort kilo aldırıyor en azından bana aldırdı. Herkes te aynı etkiyi ya da kilo sorunu yapar mı gerçekten bilemiyorum. Doktorunla görüşmende büyük fayda bulunmakta. Bunun bana şurup şeklinde olanı verilmişti heralde ferrum hausmann fort demir için kullandırılıyor bir de tablet olarak satılanları var.

Ferrum fort özellikle kadınların hamilelik dönemlerinde demir eksikliği için kullanılıyor. Doktorun tavsiye ettiğine göre kesinlikle kullanman gerekiyor. Bebeğin gelişimi için gerekli olan demir mineralini sağlıyor hayatım bu ilaç.

Geri