GEBELİK (hamilelik) TESTLERİ

arkadaşlar bişey sormak istiyorum benim de adet tarihim asla değişmez her seferinde 7 gün atar 25 günde bir adet olurum 1-2 aydır korunmuyorum bu ay adet olucağım tarihte olmayınca birazda sabırsızlandığım için gidip kan testi yaptırdım negatif çıktı fakat hala adet olmadım düzensizliğim hiç bir zaman olmadı.. birde labaratuarda ki bey 1 hafta sonra yinelersiniz hastalanmazsanız diyince kafam karıştı. acaba kanda görülmeme durumu olabilirmi??lütfen yardımcı olurmusunuz.

Arkadaşlar adetim 3 gün geçti sizce hamilelik varmı 20170530_163551.jpg

ikinci çizgilinin olduğu bölüm biraz dağılmış olsada ikinci çizginin silikte olsa bariz çıktığı belli oluyor bu teste göre hamilelik var görünüyor emin olmak için kan testide yaptırabilir ve kafanızdaki net cevabı bulabilirsiniz.

merhaba arkadaşlar 13 oldu korunmasiz iliskiye girdik esimle yeni evliyi z 1 yıldır korunuyoruz şuan çocuk düşünüyoruz 13.günde kanda gebelik çıkar mı?

Karbonat,şeker limon vs bunların tıbbi bir dayanağı yok hurafe ... Hekimlerin önerisi beklenen adette gecikme olması ve ardından test yapılmasıdır. Karar sizin ister şimdi yapın ister gecikme olmasını bekleyin.

Geri