Gebelik kan testinde değerin 0.1 çıkması ne demektir

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Adetimin 3.günü ilişki yasadim kasımın 29 unda adet kanamam aralığın 21 geldi 2 gun normal oldu ama 3.gun kesildi iki adet arası 26 gun oldu aralığın 23 de kan testi yaptırdım 0.1 negatif çıktı hamile kalma riskin olabilirmi
Zaten adetliyken ilişki olmuş yumurta yokki adetinin kısa sürmesi kist filan olabilir

En son adetim 20 Kasım beş günüm geçiyor. 20 Aralık'ta test yaptım tek çizgi.23 Aralık'ta yaptım iki çizgi biraz silik ama dikkatli bakılmadan da bariz görünüyor. 24 Aralık kan testinde 0.1 negatif bugün hala adet olmadım sizce bu değer değişir mi hamile olabilir miyim

En son adetim 20 Kasım. 20 Aralık'ta test yaptım negatif.23 Aralık'ta pozitif çıktı. 24 Aralık kan testi yaptırdım 0.1 çıktı adetim beş gundur gecikti sizce hamile olabilir miyim

En son adetim 20 Kasım. 20 Aralık'ta test yaptım negatif.23 Aralık'ta pozitif çıktı. 24 Aralık kan testi yaptırdım 0.1 çıktı adetim beş gundur gecikti sizce hamile olabilir miyim
Kan testi kesin sonuçtur kaset testler bazen hatalı sonuç verebiliyor bi kaç gün daha bekle adet olmazsan testi tekrarla duruma göre dr gidersin

Geri