Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

nimicim tüp bebek işlemine başlıyosın sanırım Allah kolaylık versin boşa çıkarmasın inşş emeklerinizi..

canlarım ciğerlerim ben bu ay özel bi dua denedim hamile kalan da var bu dua ile şimdi adetin bitiminde başlıyorsunuz temizlenip tabi 1003 ihlas+ 70bin tane de lem yelid okuyorsunuz. Eşinizle bölüşüp okuyabilirsiniz. 1 ya da 2 haftaya yayarak okuyun o arada ilişkilere devam.En sonunda 1 bardak suya da okuyun ve niyet edip için eşinizle..SOnra sonucu bekleyin..Allahım inşş nasip edecektir. Ben bu ay beklemedeyim. Yalnız hemen olacak dye bişey yok 2 ay sonra sonucu alan oldu ...Ama tabi Allahın duası hayırlı zamanda versin inşş...

bende buraya takılayım bari belki topiğin uğurlu gelir laviş ya bende 8.ay denemem bebekte buay serophene kullandm bakalım tutacakmı 6 tane yumurtam vardı 11.gün gitiiğimde.çatlamamış dedi doktor şimdi şuan 17.günümdeyim 10 günüm kaldı adet tarihime inşallah bu ayıda boş geçirmem dualrınızda bende olayım kızlar haberleri buradan veririm....

hadi bakalım kızlar Allahım dualarımızı kabul etsin ben bugün yarın bekliyorum adetimi tabi normalde gecikiyo da artık gelmezse 10unda test yaparım

Geri