Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

merhaba
eşimle korumasız olarak 11 gün önce birlikte olduk. 1 haftadır midem bulanıyo. bu kadar erken olamazdı değilmi. bugün kan testi yaptırdım negatif çıktı. yani hamile değilim. adetime 1 hafta var. beklemeliydim belkide. sizce hamile olmuş olabilirmiyim. kanda çıkmama şansı varmıdır. 11 gün öncesi erken bi zamanmı
geç döllenme olmuş olabilir o yüzden kanda çıkmaması normaldir.siz adetınız gecikirse tekrarlayın derim kandan testi mutlaka varsa çıkacaktır şuan eğer gebelik varsa daha belli olması için çok erken bir dönem çünkü 11 gün önce olmuş daha ilişkınız adetınız gecikirse hemen tekrarlayın derim hayırlsı olsun.

bana yardımcı olabilir misiniz? gerçekten çok önemli. ben sürtünme yoluyla ilişkiye girdim bir kaç gün. boşalma olmadı. zevk suyu salgılandı bununla hamile olma ihtimali var mı. ayrıca ilişkiden sonra adetim iki hafta gecikti ama oldu. sonraki ay daha olmadı. kendimde değişiklikler oluyormuş gibi geliyor. test yaptım. tek çizgi vardı. yanlış çıkma ihtimali var mı. yardımcı olun lütfen.

siz bence birazda stres etmişssiniz kendinize o yüzden böle kendınızde değişikler hissediyorsunuz şuan gebe diilsiniz merak etmeyın adet gecıkmesıde strese dayalı olabilir dikkatli olun derim böle durumlar az da olsa risk içerebiliyor.Aynı hataya tekrar düşmeyın derim .

Melikem adetinize ne kadar var kanamanız olmuş az miktarda imptlasyon yerleşme kanamasına benziyor belikide gebelik vardır ama şöle bişi de var bazen yumurtlama dönemlerindede bu tarz kanamalar görülebiliyor.Eğer adet gününüz yakınsa bence kandan bir gebelik testi yaptırın derim belkide şuan gebesinizdir hayırlsı olur inş.Allah gönlüne göre versin hayırlı haberler beklıoz.

Öncelikle teşekkür ederim ilginiz için,ovulasyon (yumurtlama) 25 mayıs da oldu.SAT (beklenen regl günü) 9-10 haziran.Kahverengi lekeler 5-6 haziran da oldu bir ik damla kadar.Dün gecede çok az bir iki damla açık pembe tarzında lekelenmem oldu ama adet sancısı yok henüz.Şimdiye kadar olmayan gaz hareketleri var,sadece sol göğüsümde koltuk altından göğüs üst kısmına doğru ağrı var,göğüs uçları kahverengileşti gözle ayırt edilir halde çünkü benim cildim bembeyaz hani derler ya süt gibi diye :) göğüs uçları ve göğüs çeperi açık pembe renklidir her daim busefer kahverengileşme var uç kısımlarda.Bekliyorum işin gerçeği hemen de test yaptırmak istemiyorum dün gelen açık pembemsi kan lekeleri aklımı karıştırdı...

Öncelikle teşekkür ederim ilginiz için,ovulasyon (yumurtlama) 25 mayıs da oldu.SAT (beklenen regl günü) 9-10 haziran.Kahverengi lekeler 5-6 haziran da oldu bir ik damla kadar.Dün gecede çok az bir iki damla açık pembe tarzında lekelenmem oldu ama adet sancısı yok henüz.Şimdiye kadar olmayan gaz hareketleri var,sadece sol göğüsümde koltuk altından göğüs üst kısmına doğru ağrı var,göğüs uçları kahverengileşti gözle ayırt edilir halde çünkü benim cildim bembeyaz hani derler ya süt gibi diye :) göğüs uçları ve göğüs çeperi açık pembe renklidir her daim busefer kahverengileşme var uç kısımlarda.Bekliyorum işin gerçeği hemen de test yaptırmak istemiyorum dün gelen açık pembemsi kan lekeleri aklımı karıştırdı...
inş bir gebelik vardır hayırlısı olsun belirtileriniz çok benziyor.zaten yerleşme kanaması acık kahverengi yada pembemsi gibi geliyo ve sadce 1 yada 2 damla şeklinde en uzunda 2 gün sürüyor.inşşş güzel haber alırız sizden

mrb kizlar cogu kadin gibi bendede beyaz bir akinti geliyor ama adet olamam bir kac gu kala bu akinti kesiliyordu halya geliyor yani daha adet olmicam 6 gun gecikti adetim gosulerim agariyor,kasiklarim agariyor ve bugun bir kahverengi akinti geldi adet oldum sandim midem cok yadi ,ama gerisi gelmedi yani adet olmadim kahverengi bir akinti geliyor bu hastalik belirtisimi hamilelik belirtisimi anlamadim bana yardimci olursaniz sevinirim

kızlar bende bebek istiyorm benim 8 gün gecikmem oldu daha önce hiç olmazdı 2. gün evde kendim test yaptım sonuç negatif ertesi gün yine yaptım yine negatif akşam eşim tekrar eczaneden test aldı yaptım ve 2. cizgi silkte olsa vardı ve 4. gün doktora gittim ultrosnda bakıldı ve kese görükmedi ve belki gebelik yenidir kese gözükmüyodr die kan testi yaptılar sonuç negatif cıktı ve doktor tarlusal adında adet söktürüvcü verdi kullandım bugun 8. günüm hala adet olmadım ama kan testi yanlış sonuç vermiş olabilr mi yada gebelik yeni olduğu için kanda gözükmeyebilir mi bilgilendirrseniz sevinirim kafam cok karışık...

mrba ben 10 aydır ewlym ve esım cocuk ıstıo 13 gundur adetım bıtmıs ama arada mıde bulantısı ve mıde yanması oluyo akıntım renksız onceden vardı ama beyaz bas agrısı karnımda sıskınlık var bıde cok fazla ıstahlıyım acaba hamıle olabılırmıyım cokta heveslenmek ıstemıorum ltfn soruma cvp yazın...

adetime 4 gün var göğüslerim şiş,acıyor dokunamıyorum ayrıca bugün 2 saat falan kasık ağrım oldu.adetime yakın böyle bir ağrı olmazdı acaba hamilemiyim şimdiden teşekürler.çocuk çok istiyoruz...:)

merhaba hanımlar.ben bir cocuk annesıyım oğlum 2.5 yasında ve ben ıkıncı cocuk ıstedıgımız ıcın hamıle kalmaya calısıyorum.1 hazıranda regli gördüm ve hesaplamalara gorw 10 ıle 15 i hamıle kalabılmek için en ideal gün yumurtlama dönemımmiş yani. o yuzden bu sure zarfları ıcındede dısındada denedık.bılıyorumkı bır sonrakı regli gunumu beklemelıyım sonucta bunun bellı bır sureci var sonuc verebılmesı ıcın.ama ben sabredemedıgımden bu gectıgımız cuma yani 3 gun once tesaduf hastanedeyken kan testı yaptırdım ama negatıf cıktı ama doktor erken demıstı negatıf cıksa bıle hamıle degılsın anlamına gelmez demişti ki nitekimde negatif çıktı:( reglime 2-3 gun kaldı sanırım bakalım ne olacak.ama belirtiler var gıbı.göğüslerımde şişlik hassasiyet acı,ıstahsızlık halsızlık kusma var.ılk hamılelıgımde berbat gecmıstı 9 ay ölu gıbıydım.normaldede mıdemden rahatsızlıgm oldugu ıcın genel olarak ıstıfra ettıgım kokulardan tiksindiğim ara ara iştahsızlıgım halsizliğim vs.. oldugu ıcın o yuzden bır turlu anlayamıyorum acaba hamılemıyım degılmıyım dıye ne komık degılmı:) yani suan tek gariplik belirti bır tek göğüslerim umarım onlar benı yanıltmazlar umarım hamıleyımdır hanımlar.sadece sızlerler paylasmak ıstedım.Allah hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsın herkese ve herkesın gnlunce olsun bır oglum var bırde hayırlısıyla kızım olsun ıstıyorum ama tabı en en en onemlısı sağlık..
sağlıkla kalın...

Geri