Iyi geceler,ben 3 cocuk annesiyim,adetim 16 gün kadar gecti,doktora gittim,idrar testi yapti sonuc negatif ,menopoza mi giriyorum yoksa diye sordum,daha var dedi, 10 gün bekleyelim eger hala olmadiysaniz ilac veririz olur dedi ama ben yine de süpheleniyorum hamile olabilirmiyim acaba ? eger hamileysem ilac icmek istemiyorum.Simdiye kadar sadece hamile olunca gecikme oldu,adetlerim cok düzenliydi.Mide bulantisida var,belkide psikolojiktir.Meraktan deli olacam,benim icin cok büyük bir süpriz olacak eger varsa

menepoza girmenin yaşı 46-50 gibiydi ama erken olabilirr de

Bende genc sayilmam yani 44 yasindayim, menopoz degil dedi doktor, bekliyorum bakalim ne olacak hayirlisi olsun diyorum :)

Iyi geceler, bende üye oldum simdi sizlerle tanismaktan mutlu olacam ama üstte sordugum soruya henüz cevap alamadim

Iyi geceler,ben 3 cocuk annesiyim,adetim 16 gün kadar gecti,doktora gittim,idrar testi yapti sonuc negatif ,menopoza mi giriyorum yoksa diye sordum,daha var dedi, 10 gün bekleyelim eger hala olmadiysaniz ilac veririz olur dedi ama ben yine de süpheleniyorum hamile olabilirmiyim acaba ? eger hamileysem ilac icmek istemiyorum.Simdiye kadar sadece hamile olunca gecikme oldu,adetlerim cok düzenliydi.Mide bulantisida var,belkide psikolojiktir.Meraktan deli olacam,benim icin cok büyük bir süpriz olacak eger varsa

Neden kimse beni duymuyorki :clapping:20 gün gecti hala ortada yok deli oldum,3 cocuk var ama aradan 13 senegecti unuttum nasildi hamilelik belirtileri...psikolojik galiba karnim agriyor, belim agriyor karnimin alt kisminda baski hissediyorum akinti falan yok,midem bulaniyor sanki araba tutuyor gibi...bir hafta önceki idrar testinde negatif cikti ama emin degilim yinede cünkü daha öncede ayni sey oldu negatifti ama hamileydim.Doktor hamile degilsin dedi ama.10 gün olmazsa tekrar gel ilac yazarim dedi,carsamba günü 10. gün ilaci icsem mi yoksa kan testimi yaptirsam bilemedim hamile olabilirmiyim acaba ?

Doktorum kan testi yapalim falan demedi,ultrason da yapmadi ama,10 gün olmazsa gel ilac yaziyim dedi ya hamileysem bu söktürücü ilaclarin zarari yokmu

sibeli dr kan testi istememesi ilginç.hamileysen söktürücü değil cogu ilacların zararı olur.dr gidince kan testini sen iste yapılsın canım

Tesekkürler, insaallah carsamba günü belli olacak,hayirlisi olsun,tam yaslandim falan derken böyle bir süprizi :hamile:beklemiyorum acikcasi

Geri