ayyy canim seninki hayirli olsuuunnn yaa senin yerinde olmayi o kadar cok isterdimkiiii test yaptirmayada korktummm nedense:))) adetin gecikmesini bekliyorum heycanlaaaa:)))valla guzel haberi alirsam ins ilk burda duyurcam kocise bile soylemeden size soyluycemmmmm ilk ama su an catlamak uzerereyym yaaa bisi soyleyin banaaaa

bu arada benim o bebeğim 41 gün önce öldü ve aldırmak zorunda kaldım kan uyuşmazlığı varmış ama hala adet olamadım bende senin gibiyim şu anda pazar günü kan tahlili yaptırcam sende yaptır birlikte alalım sonuçları:)

allahın takdiri.bence güzel canını sıkma rabbim senin için en uygun en hayırlı zamanı bekliyordur öyle düşün.ben şu an 8 haftalık hamileyim.kötü olan yanı ise bekarım ve sevgilim bebeği doğurmamı çok istiyor ancak evlenmek istemiyor.ne yapacağımı şaşırdım.6 yıllık bir ilişki bu 3 5 günlük değil ki.bende bunları hakedecek ne yaptım diye kendi kendimi yemekten öldüm.ama bi taraftanda sakin olmak istiyorum bebek için.artık herşeyi allaha bıraktım.en hayırlısını o bilir.

Canım benim inşeALLAH hamilesindir.Ben yene cok ama cok üzüldüm 2 gündü aglamaktan gözümde yaş kalmadı.Neden bebek istemeyenler hamile kalıyorlar biz neden kalamıyoruz neden.Ya Rabbim sen bizi sevindir.Ümid edelim beklemekden başka çare yok..

allahın takdiri.bence güzel canını sıkma rabbim senin için en uygun en hayırlı zamanı bekliyordur öyle düşün.ben şu an 8 haftalık hamileyim.kötü olan yanı ise bekarım ve sevgilim bebeği doğurmamı çok istiyor ancak evlenmek istemiyor.ne yapacağımı şaşırdım.6 yıllık bir ilişki bu 3 5 günlük değil ki.bende bunları hakedecek ne yaptım diye kendi kendimi yemekten öldüm.ama bi taraftanda sakin olmak istiyorum bebek için.artık herşeyi allaha bıraktım.en hayırlısını o bilir.

ailen biliomu bu durumu

Merhaba birşey soracaktım. Adet döneminde hamile kalınır mı ? Ya da adet dönemi bitiminden bir gün sonra girilen ilişki sonrası , istenmeyen bi durumda norlevo kullanımı ne derece etkili olur. simdiden teşekkür ederim..

Slm kızlar. Sanırım 5 gün önce yumurtladm. Daha adete 9 gün var ama belim acayip ağrıyo. Ara ara da çok hafif kasıklarm ağrıyo bi de titreme tutuyo. Bugün de bi iki damla kahve rengi akıntı geldi. Of umutlanmk da istemiyorum her ay negatifle karşılaşmak çok kötü yaa. Kan testi için erken mi sizce.

Kızlar yarın hastaneye gidiorum kontrole dua edin lütfennnnnnnnnnnnnnnn

muticim insallah hamilesindir. uzun suresir formun bu bolumde degildim.. okurken ogrendim bebeginin dustugunu cooook ama coooook gecmis olsun.. kan uyusmazligi benim ve esim arasindada varve anti d asisi yapiyorlar ben o igneden 2 veya tam olarakhatirlayamiyorum ama 3 kere falan yaptilar.. cunki ben 0 negatiftim esimde 0 pozitif birde akrabalik durumuda var ama allahima binlerce sukurler olsun 2 yasinda bir oglum var ve cok saglikli emin ol o igneden sonra bir problem olmayacak.. insallah hamilesindir.. aklina takilan bir soru olursa cekinmeden sorabilirsin canim..

ama erkek arkadaşın bu konuda sana haksızlık yapmıyormu. hem bebeği doğurmanı çok istiyor hem de evlenmek istemiyor. sen nasıl bu durumun üstesinden geleceksin. dualarım seninle rabbim yardımcın olsun

Geri