Hamileyim ve eşim beni aldatıyor olabilir mi?

• Konbuyu başlatan Sevcan inanır++
  • Başlangıç tarihi
S

Sevcan inanır++

Forum Okuru
Hamileyim ve eşim beni aldatıyor olabilir mi?

Erkekler eşleri hamileyken neden aldatır melek kadınlar kulübü erkekler hamile eşlerinden neden uzaklaşır forum'da.​

Ben 7 aylık hamileyim bu 3.hamileligim. Hamileliğimin başından beri risk olduğu için eşimle birlikte olamıyoruz. Ya kuruntu mu yapıyorum bilmiyorum ama eşimden suphelenmeye başladım. Yani bu bebeğimin sağlığı için birlikte olamıyoruz anlaması lazım. Acaba ben kuruntu mu yapıyorum yoksa eşim bana karşı ilgisi azaldı mı bilemiyorum beni aldatıyor olabilir mi nasıl anlayabilirim? Erkekler eşleri hamileyken neden aldatır?

Merhabalar
Öncelikle sağlıkla kucağınıza almayı diliyorum. Hamilelikte artan hormonlar fiziksel değişimler problemler sıkıntılar sizi böyle bir düşünceye itebilir normaldir ama şöyle de bir durum var eğer normalde evliliğiniz kötü gidiyorsa ve bir çocukla bunu düzeltmeye haklıysanız sıkıntılar daha da artabilir ve aynı zamanda dediğim gibi cinsel ilişkinin azalması fiziksel değişimler ruhsal değişimler kötü giden evliliği daha da kötü hale getirebilir maalesef. Tabii ki her hamile kadının eşi kendisini aldatıyor diye bir durum söz konusu değildir bu istatistiklere baktığımızda %2 ve yüzde 15 arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Sizin 3. Çocuğunuz anladığım kadarıyla eğer eşiniz evliliğiniz süresince aldatma olaylarına karıştıysa hamileliğinizde yine yapacaktır bunu düzeltmek yerine daha da kötüye vardığına bilirsiniz tabii ki eşiniz yapıyor diye bir şey söylemek istemiyorum sizin moralinizi bozmak gibi bir niyetim de yok. Bir de tabii ki bu hamileliği ve bebeği eşiniz istiyor muydu eğer hazır olmayan bir eş varsa bu da aramıza soğukluk getirebilir. Eğer eşiniz doyumsuz ise buna ne söyleyeceğimi bilemedim doğrusu eşinizin böyle bir durumu varsa doktorunuzla görüşün eğer risk ortadan kalktıysa cinsel hayatınızı renklendirebilirsiniz biraz bu da eşinizin size karşı ilgisini artıracaktır biliyorsunuz ki cinsel hayat evliliğin olmazsa olmazlarından. Sizin ilginizi çekecek ve daha birçok sizin gibi insanların m rakımda olan bir konuyu aşağıdaki linki bırakıyorum incelemenizi tavsiye ederim. "Hamilelikte birliktelik zararlı mıdır"

Geri