Hangi göz rengi daha güzel?

• Konbuyu başlatan CaRiZmA

Hangi göz rengi daha güzel?

• Mavi

Kullanılan: 13 19,7%
  • Yesil

Kullanılan: 18 27,3%
  • Kahverengi

Kullanılan: 5 7,6%
  • Siyah

Kullanılan: 10 15,2%
  • Ela

Kullanılan: 20 30,3%

• Kullanılan toplam oy
    66
beren.efe

beren.efe

Yeni Üye
Üye
Yeşil. Keşke benim de gözlerim yeşil olsaydı.

yenianne26

yenianne26

Yeni Üye
Üye
aaaaaa kendı göz rengımı tek gecerım valla :) bkınız profılıme:)

juju

juju

Yeni Üye
Üye
ela tabiki benim göz rengim yazın yeşile dönuyo kışın bal rengine bende anlamıyom yaaa

orkide

orkide

Aktif Üye
Üye
bişi sorucam arkadaşlar:D:D.d hangi renk olursa olsun bakmayı bilmiosa bön bön bakıosa hahahah önemli değil bence bakmayı bildikten sonra bakın gözler neler taşır hahahahah :meçhul:

M

* MuCiZé *

Forum Okuru
ela kahve siyah hiç farketmez,,,sevdiğinin gözünün rengidir güsel olan :D:D:D:D

sedaaa

sedaaa

Yeni Üye
Üye
bende kendi göz rengimi yani elayı beğeniyorum bunun yanı sıra bide maviyi

Dişeps

Dişeps

Yeni Üye
Üye
juju' Alıntı:
ela tabiki benim göz rengim yazın yeşile dönuyo kışın bal rengine bende anlamıyom yaaa
jujum benim göz rengimde sen gibi dışarda yemyeşil evde koyu yeşil...ama bence koyu mavi gözler ender bulunur ve güzel durur özellikle siyah saçlarla
gibi

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ben mavi gözlere sahibim ama illaki kendi gözlerim mavi diye en güzel göz mavi göz demiyorum bana göre gözlerin renginden daha çok o gözlerdeki mana ve bakışlar çok daha önemli benim için :)İsterse en güzel göz rengine sahip olsun bir insan bomboş ve manasız baktıktan sonra benim için önemi yok:D

La Noyee

La Noyee

Yeni Üye
Üye
orkide' Alıntı:
bişi sorucam arkadaşlar:D:D.d hangi renk olursa olsun bakmayı bilmiosa bön bön bakıosa hahahah önemli değil bence bakmayı bildikten sonra bakın gözler neler taşır hahahahah :meçhul:
*MaWi' Alıntı:
Ben mavi gözlere sahibim ama illaki kendi gözlerim mavi diye en güzel göz mavi göz demiyorum bana göre gözlerin renginden daha çok o gözlerdeki mana ve bakışlar çok daha önemli benim için :)İsterse en güzel göz rengine sahip olsun bir insan bomboş ve manasız baktıktan sonra benim için önemi yok:D
Katılıyorummmmmmm :):) Bakışlar çok önemli.. Varsın dünyanın en güzel gözlerine sahip olsun ama moron gibi bakıyorsa o gözler hiçbir anlam ifade etmez..
Benim gözlerimde ela, bal veya yeşil renkte.. :D tam anlayamadım ortama göre değişiyor.. Güneşte çok güzel bir yeşile, gölgede koyu bal rengine dönüyor.. Karar veremiyor gözlerim... :D:D

@Kendi@

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
benimde eşiminde gözlerimiz bal rengi eşiminki bazen koyu yeşil gibi oluyor..ben çok seviyorum gözlerimizi............ama asıl olan bakışlar tabi..mesela herkez benim gözlerimi begenir çok bir özelligi yok ama çok begeniliyor..hatta bazen beni ikinci kez gören birisi ya senin gözlerin yeşil degilmiydi diyor:D

cadi_91

cadi_91

Yeni Üye
Üye
adamına göre değişiyo herkeze farklı göz rengi yakışıyo

punkflyer

punkflyer

Yeni Üye
Üye
benim ela ama siyahı tercih ederdim.. siyah çok çok çok güzel ve fazla olmamasıda ayrı bir hava katıyor =P

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 2
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 2
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 7
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 5
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 9
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 3
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 7
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 3