Hızlı saç uzatan saç maskesi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Hızlı saç uzatan saç maskesi
havuçlu saç maskesi saç uzatan turp maskesi
Saçlarınızı doğal yollarla hızlı bir şekilde uzamasını istiyorsanız işte sizin için gerekli olan bitkisel saç maskesi
sari-saclar-9384.jpg

Malzemeler:
HavucLa sac uzatma ” 2 tane orta boy havuç
” 1 tane yumurta
” 3 su bardağı su

Hazırlanışı:
” Havuçlar rendelenir.
” 3 su bardağı su kaynatılır.
” Ardından rendelenmiş havuçlar kaynayan suya koyulur.
” Su 25-30 dk kaynatılır.
” Sonra su süzülerek yumurtayla çırpılır.

Uygulama:
” Karışım saça sürülür ve yaklaşık 1 veya 1 buçuk saat saç sarılmış bir şekilde bekletilir.
” Sonrada saç ılık suyla şampuanlanarak yıkanılır.

Bu karışımı yaklaşık 1-2 hafta uygularsanız muhteşem ve uzun saçlara kavuşacaktınız.. Saçlara göre süre 1 veya 2 hafta olarak değişebilir. Zaten 1 hafta sonunda aldığınız sonuçlara göre uygulamaya devam edersiniz..

hımm.bende şimdi saçlarımı boyatamadıgım için..güneşe çıkmadan önce papatya suyu sürüyorum rengini açıyor...:D bunuda deneyecegim ......bide saçları çogaltmak için ne iyi gelir acaba

Eğer saçların seyrekse ve onları çoğaltıp gürleştirmek istiyorsan yine bitkisel bir karışım tavsiye edecem sana:)

Ihlamur yirmi dakika süreyle suda demlenir. Süzülerek elde edilen sıvıya, bir tutam kına tozu ilâve edilerek, şampuan kıvamı*na gelinceye kadar karıştırılır. Hazırlanan bu şampuanla saçlar sık sık yıkanarak taranır.

Kişniş ve hatmi kökleri demlenmiş çay suyunda yarım saat süreyle kaynatılır. Sıkılarak elde edilen karışım bir kavanoza dol*durularak bir gün dinlendirilerek tekrar süzülür. Hazırlanan bu karışımla saçlar sık sık yıkanır.
Erguvan ağacının yakılmasından elde edilen külleri elendik*ten sonra turp suyu ile birlikte yirmi dakika süreyle kaynatılır. Süzülerek elde edilen karışımla saçlar sık sık yıkanarak taranır.

tatlım çok teşekkürler bebemmm :) muckks saclarım uzun zaten ama az daha uzasa çok çok güsel olur yani :) denicem bunu ..

turp la olan maskeyi dün denedim ve ewe iğrenç koku yayıldı çok pis kokuyooo.havucu da yarın filan denerim sonucunu da yazarım size..

Geri