İç çamaşırı ve sürtünmeyle boşalma olmadan hamile kalınır mı?

Niisaa

Yeni Üye
Üye
İç çamaşırı ve sürtünmeyle boşalma olmadan hamile kalınır mı?
Adetimden üç dört gün önce sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadık, bende kilot ve onda boxer vardı. Boşalma olmadı. Zevk suyu görmedim ama muhtemelen boxerına bir kaç damla zevk suyu bulaşmıştır. Bu şekilde hamilelik mümkün mü? Bugün veya yarın adet olmam gerek. Bugün olmadım. Hamilelik İhtimal sıfır zannettiğim için bu şekilde yaptım.

Selamlar hayatım sürtünmelilden kasıt eğer dediğiniz gibi iç çamaşırı var iken oldu ise pek muhtemel görünmüyor hamile kalmanız ama tamamen çırılçıplak şekillde penisin vajinaya sürtünmesi şeklinde ( içinize giriş olmazsa bile ) bir ilişki yaşadı iseniz hamile kalmanız mümkün olabilir. Ama dediğim gibi belirttiğniiz şekilde olldu ise pek mümkün değil hayatım hamile kalmanız. Ben hamile kalabileceğinize hiç ihtimal vermiyorum ama dikkatli olmakta fayda var.

Selamlar hayatım sürtünmelilden kasıt eğer dediğiniz gibi iç çamaşırı var iken oldu ise pek muhtemel görünmüyor hamile kalmanız ama tamamen çırılçıplak şekillde penisin vajinaya sürtünmesi şeklinde ( içinize giriş olmazsa bile ) bir ilişki yaşadı iseniz hamile kalmanız mümkün olabilir. Ama dediğim gibi belirttiğniiz şekilde olldu ise pek mümkün değil hayatım hamile kalmanız. Ben hamile kalabileceğinize hiç ihtimal vermiyorum ama dikkatli olmakta fayda var.
Teşekkürler

Geri