idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

slm meleklerr bende beklemedeyim hala reglime 3 gün kaldı dayanamayıp bugün yaptım test çıkmıycanı bile bile çoookkk silik çıktı varla yok arası :mery: şaşırdım en iisi günümün geçmesini beklemek çatlamassam tabii...yupis

canm 2. çizgii silikte olsa gördüysen hamlesin çok büyük ihtimalle..bence hemen bir kan testi yaptır orda kesin çıkar hiç bekleme... şimdiden gözün aydın :)

canm 2. çizgii silikte olsa gördüysen hamlesin çok büyük ihtimalle..bence hemen bir kan testi yaptır orda kesin çıkar hiç bekleme... şimdiden gözün aydın :)

bilemiyorum şaşkınım sanki ilk kez anne olucak gibi ama eşim geçmeden yaptırmıycas dedi bunu yaptığımdan bile hberi yok:dp178: p tesiyi bekliycem ben gene...inşallah yanıltmamıştır beni test...:cah:

bilemiyorum şaşkınım sanki ilk kez anne olucak gibi ama eşim geçmeden yaptırmıycas dedi bunu yaptığımdan bile hberi yok:dp178: p tesiyi bekliycem ben gene...inşallah yanıltmamıştır beni test...:cah:

hadi bakalım hayırlısı ben bile heyecanlandım p.tesiyi beklicez o zaman çaresiz :) bizleride haberdar et mutlaka...

Canim benim 2 kizimdada çikmadi idrarda hemde 3 kere yamiştim sonra kanda çikti bence kan testi yaptir

evet benim kızımda da öle çıktı kanda buna pek inanmıyom ama işte dayanamadım yaptım 3 gün var daha reglime bekliycem geçmesini kociş geçince yapalım dioo:ehi:

hala bekliyorum tık yok bendee:deli:ama 1 hafta bekliycem o kesin..umutlanmak istemiyorum ama belirti sorarsanız cicilerim azcık karardı bide kasığımda bi oturup kalkarken şişlik hissediyom sabah bulantı (çok garip bulanınca aklıma gelen ilk şey biber salçası oldu) bu kadar bide garip garip rüyalar arada birden karnıma batmalar .........çok heycan ve merak içindeyim ama bekliycem allahım inşallah kırmızı kart görmem nooolluurr:hamile:

Geri