hamile olanlar belirtilerini yazabilirmi

benim neyim var pekii hamile kalmak istiyorum ama korkuyorum test yapmaktan akındılarım oluyo basımcatlıyo kasıklarım agrıyo ama test yapmaktan korkuyorum aynı hayel kırıklarını yeniden yasamakttan ne yapmalıyım

benim 4 gün oldu geçeli.kasıklarda bi his var pıt diye b de bi kaç gündür ateşim var iştah azalması falan...
test aldım ama çıkmaı bi şey...bi daha yapsam mı ?var mıdır acaba?

adetimden 10 gün önce sol kasığımda batma ve ağrı başlamıştı.adetime 5 gün kala test yaptım çıkmadı.adet günümde yaptım iki çizgiyi gördüm.ve hemen kan tahlili yaptırdım sonuç 3-4 haftalık hamileymişim :) rabbim sizede nasip etsin inş..

yardim edin

Adetim 7 gun gecikti,idrat testi yaptim negativ cikti hamile ola bilirmiyim

ARKADAŞLAR BEN ÇOK DÜZENSİZ ADET OLAN BİRİSİYİM..YANLI 2,3 GEÇİKMEDEN SONRA KESİNLİKLE ADET OLUYORDUM YANİ GÜNÜ GÜNÜNÜ TUTMUYORDU..ADETİMDEN ŞUAN 10 GÜN GEÇTİ VE BEN HALA HASTA OLMADIM SANKİ BÖLE MİDEM BULAMIYO KARNIMDA KASIKLARIMDA Bİ DOLGUNLUK Bİ HASSASİYET..BÖLE KİLO ALMIŞIM GİBİ GELİYOR.UYKUM ÇOK GELİYOR SÜREKLİ WCYE GİDİYORUM AMA BUNDAN 2 GÜN ÖNCE İDRAR TESTİ YAPTIM ECZANEDEN ALIP HİÇ BİŞİ ÇIKMADI..BENDE ÇOK İSTİYORUM AMA KORKUYORUM KANN TESTİ YAPTIRMAYA :d BİDE BÖLE ARA ARA SIVI GELİYO İÇ ÇAMAŞIRIMA.SANIYORUM ADET OLDUM AMA BAKIYORUM HİÇ BİŞİ YOK..:( SİZCE BEN HAMİLE OLABİLRMİYİM.AMA BİDE ŞU VAR BORÇLARIMIZ YÜZÜNDEN Bİ SÜRE BEBEK DÜŞÜNMÜYORDUK BİZ.YANİ ESİM İÇİME BOŞALMADI.AMA BAKTIGIMDA SANKİ BİRAZ BACAKLARIMIN ARASINDA VARDI.KÜÇÜÇÜK BİŞİ OLSADA BEBEK OLURMU. O KADAR HEYCANLANIYORUM Kİ ŞİMDİ OLSA DİYE. ARKADAŞLAR NOLURRRR CVPLARINIZI BEKLİYORUM BEN MERVEEEE:(

ne zaman hamile kalıcam

merhaba ben de 2 yıllık evliyim çocuk istiyoruz ama olmadı .... Doktor yumurtlamamın olmadıgını söyledi bunun için klomen verdi bugün 4. günüm yarın son 5 gün sonra doktora gidecegim bakalım bi gelişme var mı hakkımızda HAYIRLISI İNŞALLAH ALLAH TÜM ÇOCUK İSTEYENLERE EN HAYIRLI ZAMAN DA NASİP ETSİN ....

adetimden 10 gün önce sol kasığımda batma ve ağrı başlamıştı.adetime 5 gün kala test yaptım çıkmadı.adet günümde yaptım iki çizgiyi gördüm.ve hemen kan tahlili yaptırdım sonuç 3-4 haftalık hamileymişim :) rabbim sizede nasip etsin inş..
Merba canim ... Bisi sorucam ...; bendede 2 hftadir inanilmaz bi kasik batmasi var solumda, agresifim cok , duygu degisimim oluo hemen icim iicme sigmio biraksam aglicam kendimi , bise bacak aramdaa muthis bi yanma var ... Burnumda 1 haftadir cok kasiniyo onuda yeni duydum ... Ha birde midemdee yanma var veeee inanilmaz Yemek yiyorummm , bide gecmek bilmeyen bas agrisi... Adetime 4 gün var ... Gecen hfta test yaptim cikmadi ... Ne zaman yapmaliiym ?

Merba canim ... Bisi sorucam ...; bendede 2 hftadir inanilmaz bi kasik batmasi var solumda, agresifim cok , duygu degisimim oluo hemen icim iicme sigmio biraksam aglicam kendimi , bise bacak aramdaa muthis bi yanma var ... Burnumda 1 haftadir cok kasiniyo onuda yeni duydum ... Ha birde midemdee yanma var veeee inanilmaz Yemek yiyorummm , bide gecmek bilmeyen bas agrisi... Adetime 4 gün var ... Gecen hfta test yaptim cikmadi ... Ne zaman yapmaliiym ?

bence biraz daha bekle gerçi bazılarının adeti geçmeden çıkıyor ama hayal kırıklığı olmasını istemiyorsan adetinin geçmesini bekle derim canım. inşallah hamilesindir.

Geri