idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

İkinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir,lakin test bozuk değilse.HCG testi yapmanızı öneriyorum

SLM KIZLAR
ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.
EN SON 3 KASIMDA ADET OLDUM.ŞUAN TIK YOK.ÇARŞAMBA TEST YAPTIM.NEG.ÇIKTI.ACABA NE YAPMALIYIM.

kaç günde bir adet oluyorsun ? ne kadar gecikti ?

30 GÜNÜ GEÇTİĞİ OLUYOR ADETİM.İKİ AY ÖNCEDE KİMYASAL GEBELİK GEÇİRDİM.HEP GEÇİKİR DİYE UMURSAMAMIŞTIM ŞEHİR DIŞI YOLCULUK YAPTIM GALİBA O SEBEBLE DÜŞÜK OLDU.BU HAFTA SONUDA ŞEHİR DIŞI ÇIKACAM.İÇİMDE DE KORKU VAR.:( TEKRAR AYNI ŞEYLERİ YAŞAYACAM DİYE.YARINDA BEKLEYİP KANA BAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM ARTIK

Ben birşey sormak istiyorum ben daha önce düşük dolayısıyla operasyon geçirdim ve bunun üzerinden 6 ay geçti 2 aydır bebek istiyorum fakat hem umutsuz malesef şimdi adetime 2 gün var ama sık idrara çıkma akıntı ve bunun gibi şeyler var eczaneden test alıp yaptım negatif çıktı kasıklarımda hafif ağrılar ve şişlik var 1 haftadır ne yapamam gerektiğini bilmiyorum

Ben birşey sormak istiyorum ben daha önce düşük dolayısıyla operasyon geçirdim ve bunun üzerinden 6 ay geçti 2 aydır bebek istiyorum fakat hem umutsuz malesef şimdi adetime 2 gün var ama sık idrara çıkma akıntı ve bunun gibi şeyler var eczaneden test alıp yaptım negatif çıktı kasıklarımda hafif ağrılar ve şişlik var 1 haftadır ne yapamam gerektiğini bilmiyorum

Merhaba 3 günlük gecikmeniz olunca testi tekrar yapın.Gecikme olmadan test yaparsanız doğru sonuç alamazsınız.

Benimde regl günüm 18 Aralıktı gecikti ve idrar testi yapmama rağmen hep negatif çıktı kan testi kesin çözüm dediler onuda yaptırdım ve 0.10 negatif çıktı .suan hala birşey yok öbür regl tarihimde çakışmazda gecikirse bi doktora gideceğim evleneli 2 ay oldu :)))

Bügünde regl olmadım.15.gün ve belirsizlik çok kötü birşey kasık ağrılarım oldu göğüste hassasiyet acı hissi inanılmaz baş ağrıları ve mide bulantısı kan idrar bütün testleri yaptırdım hCg testinden kaç tane hemde ne yapmam lazım bu belirsizlik benim kafamı karıştırıyor daha önce hiç böyle gecikmeZdi lütfen bir çözüm bulun :((

Geri