idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

19 unda oluyordum her ay su an ayın 26 hala hastalanmadım ısrar testı yaptım negatıf hamıle olabılırmıyım

Mrb arkadaslar ben nisanlim la son zamanlarda iliski yasamaya basladim ve gecen bu olaylardan sonra adetim gecen ay 10 gun gecikmeli oldu daha sonra adet oldum bu ay ise sadece.birkac kez yasandi bole bisey ama su anda adetim 18 gun gecikti 12 gun gectiginde idrar testi yaptim negatif cikti ve suan dada hic bir belirti yok sizce ben hamilemiyim

Arkadaslar gecen ay adetim 10 gun gecikmisti ama adet oldum bu ayda adetim 18 gun gecikti ve hala adet olmadim sizce hamilemiyimm?????;)

Selam herkese benim kan testi sonucum 30 53 cikti sizce hamilemiyim ne olursunuz yardimci olun:bangin:

Merhaba ben yeni katıldım bir sorum olacaktı ben kabartma tozu ve çamaşır suyu ile test yaptım ikisi de köpürdü limonla yaptım dibine çöktü daha reglime de 9 gün var kafam karma karışık

Ne yapmalıyım ne kadar doğru olabilir bu testler bana yardımcı olursanız sevinirim regli günümün geçmesini beklemeli miyim?

Arkadaslar merhababen 19 ekimde adet oldum ve diger adetime 6 gun kala kahveringi lekelenme gordum simdi adetim 11 gun gecikti gec dollenme olabilr dedi doktor olabilir mi kan testi gec dollenmede kacinci hafta kesin sonuc verir ne olursunuz yardimci olun cok caresizim lutfeeeeennnn

arkadaşlar ben bu durumu yaşamadım ama kuzenimin eşi iki aylık hamile olmasına rağmen idrarla yapılan teslerden hep negatif sonuç aldı, şimdi bebişi 1 yaşında belki birilerinin içine su serpilir yazayım dedim.

Arkadaslae mrb ben ekimin 3 de bi adet oldum bi de 27 de oldum son adetim uzun surdu 12 gune yakin 3 aylik ta evliyim bebek istiyrz calismalara dewam ediyrz son adetim den sonra adet olmadim 14 gun gunum gecti bussuru test yaptim hep tek cizgi cikti kan verdim 0.3 cikti yani yok ama halandaha adet olnuyorm sol kasigim agrio ara ara bide sizliyo tecrubesi olan varmi arkadaslar siZce gec dollenme ola bilirmi yada sizve ne ola blir

Geri