idrarda beyaz tortular hamilelik belirtisimidir

idrarda tortu kasık ağrısı göğüslerde acı gaz şikayeti yumurtalık ağrısı bendede var.bugün 28.günüm ayrıca idrarımda açık sarı inşallah hamileyimdir:)

slm kızlar ben en son şubat 25de adet oldum ve daha olmadım bi hafta önce 2 kez idrar gebelik testi yaptım negatif her adet dönemimde 24 günde bir kafam iyice karıştı içinizde böyle olanlar varmı

zehra nur canım hamilesin ama üzülme...

Arkadaşlar adetim 4 gün gecikti kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi yanılma payı olur mu kan testinde ne kadarlık hamile miyimdir bilgilendirirseniz sevinirim

kafam çok karışık

merhaba kızlar ben ekımın 1 de hasta oldum normalde 27 gunde bi hastalanıyorum 27. gunu olmam gerekiyordu olmadım 1 kasımı bekledım olmadım ve 5 gun gecti test aldım 2 kasımda negatif çıktı anlayamadım hamşlemiyim değilmiyim bnımde sabahları idrarım sarı yardımcı olursanız sevinirim

Slm kızlar bende 9 da adet günum ama 6 aydir hep 4 yada 5 gun once oluyodum ama busefdr bugun 7 si hala olmadim ve asiri derecede sol yumutraliğımda agrı var ve goğüslerimde cok siddetli aci olurdu bu ay hic aci yok idrarimda cok tortu var hamile olabilirmiyim

Arkadaslar. İdrarimda beyaz tortular ve koku var 2 ay once kimyasal gebelik yasadim ve hala adet olmadim. Konuyla ilgili yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler

Benimde idrarida beyez şeyler var ve kokulu düşük yaptim 38 günüm geçti regl olmadim hamile miyim acaba yardimmm

Geri