ikiz annesi olacakmışım

puffff bakalım ben hıssedıyorum ıkızmıs gıbı gelıyor daha dr bı hafta daha beklemem gerektıgı soyledi... çünkü bnm kanamam gecıkmeden ben ogrendım :):) bı gecsın dedı bakcaz nasıp olursa...
canım ben anlamadım doktora erken mi gittin ikiz gebelik için mi bakıcakmış doktorun

Merhaba cok cok tEBriK edİyORum BEnimDe KafaM biRaz kArisik iki gün önce dOktOra GiTtigimde Kese vaR ama beBek henuZ Yok AMa iki yolK keSesiVar pazartesİ gEl dedi RapORa 5 hAfTa 4 gunluk yazdı İntErnEtteN hEsaplaYinca 5Hafta 6 gUnluk cİkiyoDü Biraz umiTsİz gibİydİ cumku kese hafiften duzensiZmiş ve asagiDa yerlesmİS AMa kaNaMaM yok cOk sukUr ikiZ olAbİlir deDii. Hiic bekleMedigiM bisey ama coktaUMutLanmAk isteMiyoRum Bos gebElikmi acaba yoksa daHaBegegin gorunmeMesi noRnalmi? 9Ay oncE 8Haftalikken kaLbi atmadığı için kurtaJ olmAk zorunda kaLmistim :(

Merhaba cok cok tEBriK edİyORum BEnimDe KafaM biRaz kArisik iki gün önce dOktOra GiTtigimde Kese vaR ama beBek henuZ Yok AMa iki yolK keSesiVar pazartesİ gEl dedi RapORa 5 hAfTa 4 gunluk yazdı İntErnEtteN hEsaplaYinca 5Hafta 6 gUnluk cİkiyoDü Biraz umiTsİz gibİydİ cumku kese hafiften duzensiZmiş ve asagiDa yerlesmİS AMa kaNaMaM yok cOk sukUr ikiZ olAbİlir deDii. Hiic bekleMedigiM bisey ama coktaUMutLanmAk isteMiyoRum Bos gebElikmi acaba yoksa daHaBegegin gorunmeMesi noRnalmi? 9Ay oncE 8Haftalikken kaLbi atmadığı için kurtaJ olmAk zorunda kaLmistim :(
öncelikle ilk gebeliğinde yaşadıkların için çok geçmiş olsun alaah birdaha böyle acı yaşatmasın.canım bahsettiğin şeylerin aynısını ben yaşadım.ilk gittiğim doktor bana yok kese düzensiz yok aşağıda iğneden kanamadan bahsetti bir hafta sonra gel dedi iki tane kese var ama ikiz olamaz dedi sinirlerim bozuldu.bende başa bir doktora gittim kesem olması gerekendenbiraz aşağıda dedi.rahatladım çok şükür kanamam ağrım olmadı.şimdi herşey yolunda bana doktorum düşük kelimesini bile söylemedi.moralini bozma kalbini temiz tut bişecik olmaz inşallh

tebrik ederim özlemcim rabbim tamamını erdirsin tez zamanada kucagına almayı nasip etsin saglıklı hayırlı bir şekilde senin adına cok sevindim hayırlı olsun

sima mrb öncelikle cok geçmiş olsun inşallah normal gebeliktir sualarım seninle sen kendini yorma sıkma canını olurmu inşallah melegin ordadır ve saglıklıdır

sima mrb öncelikle cok geçmiş olsun inşallah normal gebeliktir sualarım seninle sen kendini yorma sıkma canını olurmu inşallah melegin ordadır ve saglıklıdır
Mrb cok teşekkür ederim inşallah ordadir yada ordalardir ;) bende ne dicegimi şaşırdım ikiz olabilir diyince.. Pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum bı yanımda korkuyor ama yapacak ve hayırlısını istemekten başka bisey yok elden gelen:( sürekli yatıyorum yorumlamaya çalışıyorum.. Rabbim en doğrusunu bilir isteyen herkese hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin inşallah..

Mrb cok teşekkür ederim inşallah ordadir yada ordalardir ;) bende ne dicegimi şaşırdım ikiz olabilir diyince.. Pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum bı yanımda korkuyor ama yapacak ve hayırlısını istemekten başka bisey yok elden gelen:( sürekli yatıyorum yorumlamaya çalışıyorum.. Rabbim en doğrusunu bilir isteyen herkese hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin inşallah..
yorma kendini emi amin inşallah banada verir inşallah bende hamişimdir 8 var regl busefer olmazsam kocam gelenekadarda olamıcam kim bilir 1 sene veya 2 sene sonra olur ama inşallh şimdi vardır benimde melegim ordadırr
rica ederim rab
canım çok teşekkür ederim sabırsızlıkla kucağıma alacağım günleri bekliyorum inşallah
inşallah o duyguyu rabbim banada nasip eder

kızlar teşekkür ederim bende çok heyecanlıyım hiç beklemiyodum acayip bir duygu ya.sorumluluk 2 kat arttı.ne yapcam diye düşünüyorum ama allah sabrını ve kuvvetini de veri dyorum ama en ilginç olanı benim ve eşimin ailesinde ikiz yok dahada ilginci benim annemin evlendikten 10 sene sonra bebekleri olmuştu.benimde olmaz belki diye düşünürken şimdi ikiz bebek bekliyorum ama mutlaka rabbimin bir bildiği var diyorum.hem de korkuyorum.ama doktorum korkma demişti çünkü ayrı kesede olmaları tek kesede iki bebeğe göre daha iyiymiş.ayrı kesede olunda biri kız biri oğlan ihtimali oluyormuş neyse ben her zaman hayırlısını diledim yine öyle hayırlısı olsun isteyen herkese rabbim böyle duyguyu yaşatsın ve kimseyi eksik bırakmasın

çok tebrik ederim özlem allah sağlıkla ikisinide kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Geri