İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

• Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
M

Makatsavar

Forum Okuru
Beyza abla ben Ekşi'den geliyom. Şimdi size beatbox yapcam.

Makatıma soktular s.çamadım anne, tribe soktular koşturdum
Klozete s.çamayan herkesin aklına parfümü, şişeyi ben soktum.
Hunharca sevişen bir kadındım, fantaziye mantaziye tövbe ettim ben.
Ekşiye, Kanzuk'a selamlar olsun, ameliyat sonrası şişeyim ben.

@thunder ekmech

Y

yardım yardım yardım

Forum Okuru
Yanlız şişe çıkınca bok parcalarida cikti rezil oldum resmen. Sende bat senin fantezilerinde batsin mert!!!

H

hala çaylak

Forum Okuru
yav ekşide yazdığımız çıkmıyo çaylağız diye bari burda bi boy gösterelim. yenge hanıma da geçmiş olsun. inşallah makatından şişeyi huzur içinde çıkartabilirsiniz. çok ıkınmayın da kırılmasın.

S

Seyyar Parfüm Şişesi

Forum Okuru
Parfüm orijinal değildir. Orijinal olsa yerinde duramazdın..

Y

yandım yandım yandım

Forum Okuru
arkadaşlar iyiyim biraz yandım ama kalem parfüm denemeyin denersenizde ipsiz kullanmayın

tamam itiraf ediyorum kocişim yok yalnızım kendimi tatmin ederkene biraz fazla bastırmak suretiyle içime kaçırdım

V

Vaybrehbreh

Forum Okuru
Yav doktora gitmekten utanıp herkesin okuyabildiği bir forum sitesine yazmadan utanmamak anlayamadığım bu hani tamam ad yok bir şey yok da abi ne yapacak doktor kim bilir daha neleri geliyordur adamlara sanki telefona çekip ana haberlere servis edecek kalk git doktora

B

Ben ekşiden geldim

Forum Okuru
Amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokmalıyız durum ciddi abla yeni bi akımın öncüsü olabilir en son ülkece felakete sürüklenmemiz şişli etfalde bi ablanın ayakta şıçmasıyla başlamıştı bu sefer bakalım başımıza neler gelicek

K

kanzuk bırak o dürümü

Forum Okuru
Tamam olay çok ironik fakat abartılacak bir durum değil. zira ülkemizde her gün bu ve benzeri olaylar yaşanıyor. artık alışmış olmalıyız. ha. değil mi kanzuk?

Ş

Şaka mısın sayko

Forum Okuru
Hala bir dahakine diyor. Manyak mısın be kadın bir dahakine boru sok da arası da açık hem, çıkarmaya gerek duymadan yaşarsın

S

sevim yagdanlik

Forum Okuru
Oncelikle hayirli forumlar kardesim,
benim de teyze oglu denizte bogulurkene kurtarip yere yatirdilar elleriyle gogsune bastirlar uc defa sonra agzinda uflediler sonra elleri ile bastirdilar gosune 3 defa sonra agzindan uflediler elleriyle donderdiler bi daha bastirdilar suyu atan da haah dedi sular akti cikti kendine geldi yoksa olmustu garip

D

dedemintasi

Forum Okuru
Öncelikle çktıktan sonra bir su dolu leğene oturun. Eğer baloncuk çıkıyorsa çıkmamış ordadır. Baloncuk çıkmıyorsa çıkmıştır.

E

EkşiRoar

Forum Okuru
Bu nasil bir doyumsuzluktur be adam enteresan enteresan hareketler yapiyorsunuz.

T

terbiyeliforumyorumcusu

Forum Okuru
Bende ekşiden gördüm olay üzücü, geçmiş olsun.

Ülkemizde seks sorunu çok büyük. Seks shop'a gidip bir dildo almaktansa saçma sapan nesneler kullanıyor çoğu insan. Bence bir daha ki sefere utanmayın ve internetten güvenli bir seks oyuncağı alın.

Tekrar geçmiş olsun.