İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

• Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
  • Başlangıç tarihi
U

uludağ sözlük-a.tilki

Forum Okuru
cevap yok.kadın harbibi ölmüş olabilir.iyi olsa bi şekilde kısada olsa cevap gelirdi.hastanede değilse şu an durumu hiç iyi değil...

K

Kompela

Forum Okuru
Ona küçük sürprizler yapın ı küçük parfümler sokun anlamış, geçmiş olsun cımbız falan yarar mu acaba işe

İ

İnciekşiyisilkeler

Forum Okuru
Sayın hanımefendi eğer kurtuldu iseniz kocişinize sorun da bizde aydınlanalım bundam sonra ne sokacakmış

E

Eksi den gelen pislukler

Forum Okuru
Ne kadar da iğrenç yaratiklarsiniz. Belki de kadın cinsellikten soğudu siz hala geyik peşindesiniz.nasıl bir kafa var sizde kullanamiyorsunuz. Fantazi demek emek demek. Belki bu da bir fantaziydi. İlla herkes Drift yapacak ya da Everest e tırmaNacak değil. E mevsim kış kayak da yapmak canı ister ama yapamamak. Ben yalnız bir adamım bakarım ve gencim. Benim hayallerimdeki evlilikte böyle şeyler yok. Cidden Evliler böyle mi yasoyonuz lan.

B

Bağlaçlar ayrı

Forum Okuru
Ekşi'den geliyorum diyen arkadaşlara sesleniyorum; lan oğlum şu bağlaç olan -de'leri ayrı yazın lan allah aşkına! Oğlum ayıptır günahtır bari siz yapmayın be!

E

extra ekşi

Forum Okuru
yukarda Allah var Allah utanmazlar kfür etmeden insanları kırmadan ne yazacaksanız yazın .bu arada abla okuyorsan bize cavp verin durmunuz ne oldu

O

osmankozan31

Forum Okuru
Ablacım ne yaptın sen ya? parfümcü kocanı alıp koş bir doktora.Tıp dünyası el birliğiyle çıkartır onu sen kafanı yorma.Ama HABER olabilirsin dikkat et HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAH

E

Ekşimsiçaylak

Forum Okuru
Bence kocanız yanlış deliğe deep yaptı bütün suç onda sizde de maşallah nasıl bir makat deliği varsa belli ki geçmişte de denemeler yapılmış hissetmeden almışsınız hemen doktora gidin diycem de adamları ne hale soktunuz sanayi ustası gibi takılacak makatta

Y

Yandım Anam

Forum Okuru
Böyle durumları engellemek için sevişilen bölge civarında insana girmesi durumunda zarar verebilecek cisimlerin bulundurulmaması gerekir.

Eğer dağınıklık engellenemiyorsa parfüm,içecek gibi şişelerin hacimli ve kalın seçilmesi insana girişi zorlaştıracak,zorlanma durumunda ise çabaya karşılık alınan zevk artacaktır.

Sonraki sefer önerileri dikkate alırsanız bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.Şimdiden geçmiş olsun.

O

osmankozan31

Forum Okuru
Ablacım ne yaptın sen ya? parfümcü kocanı alıp koş bir doktora.Tıp dünyası el birliğiyle çıkartır onu sen kafanı yorma.Ama HABER olabilirsin dikkat et HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAH

S

son parfüm bükücü

Forum Okuru
Dübüre giren parfüm sıkılmaz...
ben de ekşiden duyup da koşup gelenlerdenim. Olay traji komik cinsten. Ama kesinlikle utanılacak bir şey değil. Güzel ülkemiz, aletini damacanaya sıkıştıran baylarla dolu. Düşünsenize bu adam acile damacana ile gidiyor. Sizdeki komplikasyon (terime lütfen dikkat) görünmez türden. Dübüre giren parfüm sıkılmaz. Dilimize yeni bir deyim kazandırdığınız için de ayrıca şükranlarımı iletiyorum.

N

Nickimi calmislar

Forum Okuru
Ilk basta zorlamadan direk kayganlastirici jel veya nemlendirip yumusatacak bir kremi iyice surup, 2500 watt elektrik supurgesiyle cekmeyi deneseydiniz keske.

E

Ekşilişeyler

Forum Okuru
Vallahi kırk yıllık eskortum böyle fantezi görmedim.
Ayrıca da imla hataları gözlerimi kanattı bayan. Bayan. Bayan...
Yahu kadına kadın demeye utanıp bayan diyen zihniyetteki bir sitenin üyesine doktora git diyoruz kalkmış burda, bizi mi dinler bu?
Son olarak bkz; vay anam vay neler dönmüş serhat ya

Y

yardım yardım yardım

Forum Okuru
:( :( yorumların çoğunu okuyamadım ama çok üzüldüm .bizdeki insanlık bukadarmı. hiçmi kimse hata yapamaz . sadmin byza hnm yardımlrınız için sağolun karından geçirdiğim ameliyatla şişe çıkarıldı .1 gün daha hastanede yatış var. olumsuz yorum yazanların inşallah bir gün aynı hataya düşmelerini diliyorum.

F

fenasikerim

Forum Okuru
Selam gençler ben de ekşiden geldim. abla sana çok geçmiş olsun. Beyler sözlüğe de gelin boş kaldı sözlük.