İnce belli olmak için nasıl beslenmeliyim?

• Konbuyu başlatan Zuzu89890
  • Başlangıç tarihi
Z

Zuzu89890

Forum Okuru
İnce belli olmak için nasıl beslenmeliyim?

İnce bel için beslenme melek kadınlar kulübü ince bel için diyet forum'da.​

Arkadaşlar ince belli olmak için neler yapabilirim? İnce belli olmak için neler yemek gerekir? Ben de belimi inceltmek istiyorum. Spor filan da yapmak gerekir mi? Ya da hangi hareketler bel incelmesini sağlar? Belimizi inceltmek için kaç öğün yemeliyim? İnce bel için beslenme örnekleri var mı?

Merhabalar
Tabii ki bunun ilk şartı sağlıklı beslenme akşamları belli bir saatten sonra herhangi bir şey yememek ayrıca bolca su içmek, bunun yanında sporu da ihmal etmemek gerekiyor. İnce bel için beslenme örneğini sizinle paylaşacağım elbette ayrıca ince belli olmak için bazı bel bölgesi için egzersizler de var. Bunları düzenli yaparsanız belinizde incelme olacaktır.

"İnce bel için beslenme nasıl olmalı"​

• Yemeklerin yanında salata yiyebilirsiniz
  • Bel bölgesinin yağlarını eriten egzersizler yapabilirsiniz
  • Abur cubur gibi hazır gıdalardan da uzak durmalısınız
  • Bol bol su tuketmelisiniz
  • Yeşil çay gibi bitki çayları içebilirsiniz
  • Şeker yağ ve tuzdan olabildiğince uzak durmalısınız
  • Hamur işi karbonhidrat hayatınızda olmamalı bunun yerine sağlıklı tam buğday ekmeği tüketebilirsiniz
  • Hareket halinde olmalısınız sürekli
Dediğimiz gibi beslenme ile ilgili tüyoları verirken aşağıya bir link bırakmak istiyorum. Linkte bel inceltme hareketlerini görebilirsiniz. İnce belli olmak için yine video linkinin altındaki linki de inceleyebilirsiniz. "Nasıl ince belli olursunuz?"

Geri