itiraflara bakın melişler

makber

Yeni Üye
Üye
itiraflara bakın melişler
Yıl 2008. Ailemin baskısıyla hiç sevmdeğim ve tanımadığım bir akrabamızın çocuğuyla beni evlendirmek istediler. Ama ben yaşımdan dolayı evlenmek istemedim. Çünkü benden on yaş büyüktü. Ama ailem bunu anlamadı ve beni istemeye geldiler. Ben de düşündüm taşındım evlenemeye karar verdim. Hatta evden kaçmayı bile düşündüm. Kaçsaydım daha kötü şeyler olacağından emindim. Ve en iyisi kendi işimi kendim halletmek istedim. Beni istemeye geldikleri akşam çok iyi bir fikir geldi aklıma. Ve bunun bitirici darbe olduğundan emindimm. Bana kahve yapıp onlara götürmemi istediler. Bende tamam diyerek mutfağa gittim ve kahveyi yapamaya başladımm. Sonra WC'ye uğrayıp çişimi bir şişeye yaptım. Ve yaptığım kahvelerin içine bolca koydum ve onlara servis yaptım. Ve bana kahvenin çok güzel olduğu konusunda bir sürü iltifatlar ettiler. Offff yaaa yine kaçırmadım ve çişim bile tatlı geldi... Şu anda evliyim ve çok mutluyum boşuna imiş bu çabalar.....

Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi: "Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz." Geliyoruz anacım, sen öyle kal!

Bir hafta arayla ikinci kez gittiğim gazinonun tuvaletine girdim. Bu defa girişimde tuvalet de klozet vardı. Bir hafta içinde klozete çevirmişler diye düşünürken kapı açıldı içeriye bir bayan girdi. Bayanlar tuvaletine girdiğimi anladığımda iş işden çoktan geçmişti. Gazino sahibine burdan sesleniyorum. Be kardeşim kilit taktır bayanlar tuvaletinin kapısına.

Geçenlerde gittiğim düğünde takılan paraları anons eden şahıs aynen şöyle dedi: "Gelin hanım köşede, isteyen takabilir."

Arkadaşımın sevgilisi komiser. Geçenlerde ikisi arabada sohbet ederlerken 'Bilmem kaç merkez, yolda üç tane or...pu var. Tamam.' diye bir telsiz anonsu gelmiş. Erkek arkadaşı çok utanmış ve hemen telsize sarılıp telsizin diğer ucundaki memura ´Bu ne biçim anons, malum kadın deyin biz anlarız.´ diye fırça atmış. On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmuş. ´Komiserim malum kadınlar or...pu değilmiş.Tamam.´

Yıllar önce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi cevirdi ve sordu: "Gençler alkol var mı?", cevabımız: "Yok valla, hepsini içtik."

Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp çırpınan balıklara bakıp, ´Bunlar taze mi?´diye sormuştu. Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı: ´Yok abla, pil takıp oynatıyoruz.´

Yer Amasya, Ramazan ayı. Meydan tarafında, karşılıklı iki şeritten birbirlerine doğru gelen polis arabalarının birinden duyulan cümle: "İftara üç tane büyük, sahura da iki küçük pide alıyoruz." Gelen cevap evlere şenlik: "Komiserinkinde susam olmasın. Tekrar ediyorum, komiserinkinde susam olmasın."

Cevap: itiraflara bakın melilerrr

Hahahaaaa :haha: bittim ben yaa saat gecenin 2'si ve ben senin yüzünden gülme krizine girdim uykumu yitirdim :haha:

Özellikle de şu görücülere çişli kahve yapma beni kopardı :hhh: Başta Makber'cim senin itirafların sandım ama alıntı :D:D Ve ben itiraf edeyim ki alıntı, çalıntı hiç fark etmez süperdi, süpersin bitirdin beni :haha:

Ayy kahkaha atmaktan yazamıyorum ki gözlerim görmüyor gülmekten :hhh: her canım sıkıldığında okuyacam ki güleyim :haha:

Bence son 10 yılın itirafları bunlar :D:D Vallahi rep hakkındır al sana tüm replerim helali hoş olsun :D:D

Gülme ötesi kahkaha modum için çok çok tşkler :D:D

:puhas: sabah sabah süper geldi vallahii ya nedir buu ayy hepsine ayrı ayrı kopkop :hhh: allah iyiligini versin kız güldürdün ya tesekkürler :hhh:

:zuha::zuha: koptum sabah sabah iyi geldi valla güne neşeli başlamama sebep oldun :zuha::zuha:
ellerine sağlık makber bendende + rep

Cevap: itiraflara bakın melişler

hiç gülmem yokken güldürdün allahta seni güldürsün çişli kahve kırk yıl düşünsem aklıma gelmez sen çok yaşa emiii

Geri