Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları

• Konbuyu başlatan Misafir
ışılsu

ışılsu

Yeni Üye
Üye
çok etkili diyorlar

A

aasena

Yeni Üye
Üye
yav herkes başka bir şey yazmış hiçbir şey anlamadım :( tüylerin gelmesini mi geciktiriyor yoksa düzenli kullanıldıgında zamanla tüyleri tamamen yok mu ediyor :( herkes başka bir şey yazmış bu hemen hemen her konuda böyle... :S

seerose

seerose

Daimi Üye
Üye
Yorumlar kisiden kisiye degisiyor.Yine de okudugum diger yorumlar olumsuz,ne diyeyim ki insallah ise yarar.

NaZMeLeK

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
kıl köküne göre değişiyor....bazen hiç etkili olmuyor

<3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3

Yeni Üye
Üye
Bende Almayı planlıyorum anlatımın için teşekkürler :D

A

ayşezeynep

Yeni Üye
Üye
bende deneyeyim bu yağı.anladığım kadarıyla baya etkili.tşk.

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
bende kremini aldım yağı vıcık vıcık sevmem diye :D:D kremide etkili oldukça şimdiye kadar tüylerimi aldıktan sonra sürdüm 5-6 kez kullanım yaptım ona rağmen etkisini gösterdi hemde pahalı bişeyde değil çok fazla deneyin derim bence zararı da yok

D

didemdamla

Yeni Üye
Üye
ben de almıştım ama doğru yöntemle kullanmadım sanırım tekrar denesem iyi olcak. :) teşekkürler bilgi için...

EnCey

EnCey

Daimi Üye
Üye
Evet kesinlikle çok iyi sonuç alınabiliyor bende tavsye ederim:) bide düzenli kullanabilsem :D

juju

juju

Yeni Üye
Üye
bende deniyicem yeni gördüm bunu ama aklıma takıldı sürdükten sonra ne zaman yıkayalım yoksa kalsınmı rüyam cevap yazarsan sevinirim

EnCey

EnCey

Daimi Üye
Üye
ben gece kullanılıyor diye biliyorum .. sabahta yıkıyordum kullandığım bölgeyi

S

sihirlielma

Yeni Üye
Üye
encey' Alıntı:
ben gece kullanılıyor diye biliyorum .. sabahta yıkıyordum kullandığım bölgeyi
evet ben de öyle biliyorum.Annem almıştı ama hiç kullanmamştım madem bu kadar etkiliymiş denemek lazm..

juju

juju

Yeni Üye
Üye
encey' Alıntı:
Evet kesinlikle çok iyi sonuç alınabiliyor bende tavsye ederim:) bide düzenli kullanabilsem :D
saol canım bende deniyicem nasıl kullanıldıgını söyledigin için sormuştum tşkler bende alıcam deniyicem inşallah azalır

RefRa

RefRa

Daimi Üye
Üye
Bende kullanmak istiyorum bunu yaa acaba kremimi daha iyi yoksa yağı mı bilen var mı

K

Kama

Forum Okuru
Tala karınca yumurtası yagı kullandıgım için pişmannnıııııııııııııııııııııııııııııııı

Merhaba arkadaşlar..Ben Baküden yazıyorum.Arkadaşım Ankaradan Tala resmi siteden karınca yagını ipariş verdi.Ben 3 aydır kullanıyorum heç bir faydası yok yüzümü yara etdi tüylerim deri altı batıklar olushdu kesinlikle tavsiye etmiyorum.İNANIN COK PİŞMANIM BU ÜRÜNÜ KULLANMAMA.Resmi siteye talanın yazıyorum amma olumsuz mesajları kabul etmıyorlar

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bende kullanmak istiyorum.tüyler beni çıldırtıyor