Kaynanamla sürekli olarak tartışıyorum kızlar

L

liulktt

Forum Okuru
Kaynanamla sürekli olarak tartışıyorum kızlar
Kaynanayla tartışmak benim sorunum da bu artık rüyada kaynanayla tartışıyorum o kadar etki ettiki saçmalıklar bana artık yatarkende yaşarkende sürekli tartıştığımda atıyorum kendimi sokağa neyi paylaşamıyor anlamıyorum ama ne yapacam ben bu kadınla ne söylesem yanlış anlıyor. Yok bizim gençliğimizde, yok senden gelin olmaz da yanu ne istediğini bi türlü anlamıyorum bu kadının nasıl yaklaşmalıyım yoksa eşimle her gün bu tartışmanın detaylarını konuşuyorum adamın da morali bozuluyor ve iki arada bi derede kalıyor ne yapayım kızlar x?

Kaynanayla tartışmak benim sorunum da bu artık rüyada kaynanayla tartışıyorum o kadar etki ettiki saçmalıklar bana artık yatarkende yaşarkende sürekli tartıştığımda atıyorum kendimi sokağa neyi paylaşamıyor anlamıyorum ama ne yapacam ben bu kadınla ne söylesem yanlış anlıyor. Yok bizim gençliğimizde, yok senden gelin olmaz da yanu ne istediğini bi türlü anlamıyorum bu kadının nasıl yaklaşmalıyım yoksa eşimle her gün bu tartışmanın detaylarını konuşuyorum adamın da morali bozuluyor ve iki arada bi derede kalıyor ne yapayım kızlar x?
Hemen hemen aynı şeyleri yasadık canım bi gün eşimde evde ben kaynanayla bi kavga ettim ama ben bağırdım o sustu o derece delirdim ordan beri kadın bana bi şey diyemiyor oğullarını kıskanıyorlar paylaşmak istemiyorlar sen araya mesafe koyabiliyorsan koy yoksa başka çare yok

Offf offf en iyiniz benim desenize benim kaynana ile aramızda 100 km var allahtan benim kalas benden yana da hiç sesleri solukları çıkmıyor :)

Allah Rahmet eylesin yinede geçmişlerimizi hayırla yad edelim :D:D Darısı minnoş kaynanaların başına bıdıbıdı bitmez çeneleri vallahi hayatı çekilmez kılıyorlar. Ama bak iyiside iyi çıkıyor oda şans ellam.

Geri